main logo of samtekhoda

طرح "فرزندان غدیر"

توضیحاتی در مورد طرح "فرزندان غدیر"

از بین همه پیشنهادهایی که مخاطبین عزیزمان برای تکریم عید سعید غدیر داده بودند، تصمیم بر آن شد که در یک فراخوان، برای اعطای وام قرض الحسنه به زوجهای نابارور از مخاطبینمان یاری بگیریم تا به لطف خدا در آستانه این عید بزرگ بتوانیم قدم در راهی بگذاریم که چند نفع بزرگ دارد:


برای شرکت کنندگان و حامیان یک صدقه جاریه و ماندگار خواهد بود زیرا چنانچه این کمک منجر به تولد فرزندی شود، تا این کودک و نسلش در دنیا هستند، حامیان تولد این نوزاد در ثواب کارهای خیر او و نسلش شریک خواهند بود.

لبخند شادی به جسم و روح هزاران زوج خواهد نشاند و خانواده هایی که با این زوجها مرتبط هستند نیز خوشحال میشوند و یک طایفه و فامیل از آسیبهای احتمالی که ممکن است آنها را تهدید کند در امان خواهند بود.

انجام این کار و اضافه شدن یک نفر به جمع خانواده بزرگ محبین امیرالمومنین علی علیه السلام، موجب خشنودی خداوند متعال و پیامبر اکرم و خاندان گرامیشان خواهد بود.

حالا با بیان این برکات، باید عرض کنیم که همراه شدن با این پیشنهاد، قدری نیاز به همت وحوصله شما گرامیان دارد.

ما در این طرح نمیخواهیم که افراد الزاما به حساب ما پولی واریز کنند(هر چند شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۰۱۰  به نام کانون حضرت خدیجه به این کار اختصاص یافته برای کمک بلاعوض)، بلکه حرف ما این است که هر مخاطبی در هرجای کشور، نزد بانک قرض الحسنه رسالت(تنها همین بانک این امکان را دارد) حسابی افتتاح کند و مبلغ مناسبی را در این حساب بگذارد. شیوه بانک رسالت اینطور است که بعد از مدتی(طبق یک فرمولی که دارند) به شما امتیاز استفاده از وام میدهند.
حالا در این مرحله از بانک بخواهید که این امتیاز وامی را که شما کسب کرده اید به برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها منتقل نماید تا ما آن وام را به زوجهای نابارور اعطا کنیم(پول شما در حسابتان هست و تا ریال آخر قابل برداشت است و بلوکه و مسدود نمیشود)

لینک ثبت نام و افتتاح حساب در بانک قرض الحسنه رسالت:
https://www.rqbank.ir/default.aspx?tabid=699

پیشنهاد دیگر ما:
برای کسانیکه میخواهند کمک مالی برای انجام طرح داشته باشند واریز وجه به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۰۱۰ به نام کانون فرهنگی حضرت خدیجه سلام الله علیها و بعد از آن ارسال پیامک به ۰۹۱۲۷۵۲۲۶۹۰(برای انجام حسابرسی) شماره شبای این حساب که هموطنان خارج از کشور میتوانند از آن استفاده کنند:
IR 8201 8000 0000 0023 1035 3054

چنانچه سوالی هم در مورد طرح وجود دارد به ۲۰۰۰۰۳۰۳ پیامک بدهید تا توضیح بیشتر به شما ارائه شود.افزودن نظر


کد امنیتی
Refresh