main logo of samtekhoda


دل نوشته ها


دلنوشته ها جایی است برای کسانی که فکر می کنند گفتگو درباره مسائل معنوی با دوستانی که آنها را ندیده و نشنیده اند و تنها در اینکه  سمت خدایی هستند مشترکند می تواند به آنها برای رسیدنی عاشقانه تر و درکی زیباتر از دوستی با خدا کمک کند . مسئولین این صفحه با کمال علاقه و اشتیاق پیامهای دریافتی تک تک شما عزیزان را خوانده و پیامهایی که به تحقق این هدف الهی کمک کند را منتشر می کنند و برای همه کسانی که خالصانه مطلبی را درج میکنند آرزوی توفیق و سربلندی میکنند .
در راستای رسیدن به اهدافی که برای این صفحه در نظر داشته ایم از انتشار پیامهایی که حاوی معرفی سایتها و وبلاگهای شخصی ، درخواست و یا ارائه ایمیل و تلفن ،در خواست کمک های مادی ومطالبی که به سایر بخش های سایت مربوط می شود معذوریم .
دوستان قدیمی سپاس ودوستان جدید خوشامد گویی مارا پذیرا باشید


دوستان گرامی:برای گذاشتن پیام ،از گزینه افزودن نظر در پایین صفحه استفاده کنید.


نظرات 

 
0 #4139 ستاره ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۰۸:۴۶
Quoting مهسا:
التمااااااااااا ااااااااااس دعا ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●

آمین یا رب العالمین
ان شاءالله حاجت روا بشین
نقل قول
 
 
-1 #4138 ستاره ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۰۸:۴۴
Quoting ستاره:
چه زیبا خواهد شد تابوت من


وچه زیباتر جایی که من در آن خفته باشم


خدایا کفنم کربلایی باشد


تا شاید حسین شفاعتم کند


تا شاید ابوالفضل عباس شفاعتم کند


تا شاید زینب شفاعتم کند....


چقدر سکوت و تنهایی قبرم زیباست


و چقدر آمدنم به سوی تو زیباتر


وصیت میکنم هرگز برایم زاری نکنید


وصیت میکنم هر ثانیه برایم قرآن بخوانید


تا شاید قرآن شفاعتم کند


تا شاید روی درهای جهنم بنویسند ورود تو ممنوع شفاعت شدی.....


ستاره جان! مگر نشنیده ای که خداوند فرموده من از حق خودم میگذرم اما از حق بنده ام نه،پس حتی اگر کفنت کربلایی باشد،حتی اگر تمام پیامبران و امامان وحتی خداشفاعت کنند تورا،اگر ذره ای حق بنده ای برگردنت باشد،جشن ورودت را در جهنم برگزار خواهند کرد. پس حواست را جمع کن!
نقل قول
 
 
0 #4137 ... ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۰۵:۲۰
[quote name="ستاره"]با سلام.قابل توجه اونایی که میگن چرا فلانی با اینهمه گناه باز هم ثروتمنده ولی ما با اینهمه عبادت و با خدا بودن باز هم فقیر و بیچاره ایم ؟ چرا وضع اونا روز به روز بهتر میشه ؟


سلام
تشکر از پیامتان.خواستم طبق معموم شکایتی کنم از دنیا اما نتوانستم.این مطالب بسیار امید بخش است که ظالم حسابش با حاکم مطلق است،که خداوند صبور است،وخدا حتی فرصت فکر کردن به اشتباهات گناهان را به او نمیدهد،وظالم اسیر ظلمهای خود میشود. خدا به ما درک و فرصت توبه وبندگی و ایمان و آرامش قلبی بدهد، که انقدر بی صبرو قرار نباشیم.
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم.
نقل قول
 
 
+2 #4136 مهسا ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۵:۲۵
التمااااااااااا ااااااااااس دعا ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●●●●●●● ●●●●●●●●●
نقل قول
 
 
+3 #4135 ستاره ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۰۸:۳۵
چه زیبا خواهد شد تابوت من


وچه زیباتر جایی که من در آن خفته باشم


خدایا کفنم کربلایی باشد


تا شاید حسین شفاعتم کند


تا شاید ابوالفضل عباس شفاعتم کند


تا شاید زینب شفاعتم کند....


چقدر سکوت و تنهایی قبرم زیباست


و چقدر آمدنم به سوی تو زیباتر


وصیت میکنم هرگز برایم زاری نکنید


وصیت میکنم هر ثانیه برایم قرآن بخوانید


تا شاید قرآن شفاعتم کند


تا شاید روی درهای جهنم بنویسند ورود تو ممنوع شفاعت شدی.....
نقل قول
 
 
+2 #4134 . ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۷:۵۶
خدایا ما را به خودمان وامگذار.

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز
نقل قول
 
 
+2 #4133 ناشناس ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۰۳:۴۶
سلام حضرت باران.....ببار بر دل ما
نقل قول
 
 
+2 #4132 ستاره ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۶:۰۱
Quoting عسل:
چیکار کنم نجات پیدا کنم اخه
از خانوادم خسته شدم
مادرپدر و خاهر برادر ک ب کنار
چرا واسه همه مادر مسکن درده ولی واسه من خوده درده؟
چرا فقط ایراد میگیره و قر میزنه
چرا هرجا میشه بد منو میگه؟
خدایا نجاتم بده خواهشا
این همه تبعیض رو دیگه نمیتونم تحمل کنم

درکت میکنم خیلی بده . منم اونموقع ها که بچه بودم ، بابام سر کار نمی رفت . مامانم به جای بابام میرفت سر کار ، منم به جای مامانم کارهای خونه رو میکردم . تمام کارها رو شب که مامانم میرسید خونه ،با یه لیوان شربت میرفتم استقبالش. ولی اون چیکار میکرد؟!منو مینداخت اونطرف و میرفت به داداشهام پول تو جیبی میداد. بهش که اعتراض میکردم میگفت ، مامان اونا پسرهستندفرق میکنندباتو.الان که بهش میگم ، بهم میگه مامان منو ببخش اونموقع نمیفهمیدم چیکار میکنم ، ازبس فشار زندگی روی دوشم بود . اونموقع خیلی ناراحت بودم از کارش ولی الان به خودم میگم اگه میدونستم داداشم به این زودی پرپر میشه ، به مامانم میگفتم ، مامان تو کلا مال اون باش....
خانوادت رو که نمیتونی دور بندازی ، پس با این قضیه کنار بیا و خودت با رفتار خوبت به همه ثابت کن که در موردت اشتباه میکنند و سعی کن روی یه چیز دیگه متمرکز بشی ، یه جورایی خودت رو بهش عادت بده . چون همینه که هست . خودت به خودت کمک کن . با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه پس بدی گفتن مادرت از تو ، تو رو بد نمیکنه ، اگر خلافش رو ثابت کنی.
نقل قول
 
 
+8 #4131 محمدی ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۰۶:۴۹
بانام و یاد خدا
چندذکر آیت الله بهجت:
جهت دوری از ریا،لا حول و لاقوه الابالله
درمان عصبانیت ،صلوات
برای تمرکز فکر،لااله الاالله
برای گشایش کارها، استغفار
برای شادی قلب، لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

کتابی برای معرفی: الگوی شادی از نگاه قران و حدیث
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نقل قول
 
 
+2 #4130 عسل ۱۳۹۶-۰۷-۱۴ ۲۰:۱۵
چیکار کنم نجات پیدا کنم اخه
از خانوادم خسته شدم
مادرپدر و خاهر برادر ک ب کنار
چرا واسه همه مادر مسکن درده ولی واسه من خوده درده؟
چرا فقط ایراد میگیره و قر میزنه
چرا هرجا میشه بد منو میگه؟
خدایا نجاتم بده خواهشا
این همه تبعیض رو دیگه نمیتونم تحمل کنم
نقل قول
 
 
+3 #4129 ستاره ۱۳۹۶-۰۷-۱۴ ۰۹:۲۸
با سلام.قابل توجه اونایی که میگن چرا فلانی با اینهمه گناه باز هم ثروتمنده ولی ما با اینهمه عبادت و با خدا بودن باز هم فقیر و بیچاره ایم ؟ چرا وضع اونا روز به روز بهتر میشه ؟
استدراج در کنار مراحل هدایت و آزمایش عمومى انسان، از سنت‏هاى فراگیر الهى و ویژه مردمان گمراه و سرکش است که در آن، انسان به تدریج و غیر مستقیم، بر اثر اصرار بر گناه و نافرمانى، به عذاب و هلاکت نزدیک می ‏شود.خداوند در شرح حال مبتلایان به استدراج می ‏فرماید: «آنان می پندارند که افزونى نعمت‏ها، ثروت‏ها و فرزندانشان، گشودن درهاى خیرات به روى آنهاست. این گونه نیست، بلکه آنان واقعیت این نعمت‏ها را نمی ‏فهمند». در حقیقت، مبتلایان به استدراج از روبه ‏رو شدن با این واقعیت ناخوشایند هراس دارند، از این رو خود را نسبت به آن ناآگاه نشان می ‏دهند و در تاریکى غفلت خویش به آرامش کاذب بسنده می ‏کنند.
خداوند نیز در مسیر انتخابىِ آنان رهایشان ساخته تا نعمت‏هایش به عذاب و خسران ختم شود.در واقع خداوند با رفع فشارهاى مستقیم و غیر مستقیم خود و مهیّا ساختن همه زمینه ‏هاى تنعّم و تلذّذ براى این اشخاص، به نوعى در فرایند گمراهى آنان نقش دارد. به آنان تنها براى افزایش گناهان مهلت داده و رهایشان مى‏سازیم: (انَّما نُملى لَهُم لِیَزدادُوا اثمًا)، از این رو فرایند ابتعاد ستم‏کاران با پیشرفت‏هاى مادى، به منزله لعنت و نفرین خداوند بر آنان است.
نقل قول
 
 
+1 #4128 فاطمه حسنی ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ ۱۷:۳۳
Quoting fr:
من یه پسرم که از نظر ظاهر خوبم از نظر مالیم پدرم درامد بالایی داره ولی یه چیز هست من علاقه زیادی به درس دارم و در کنارش نوازندگی خودمم پیانستم و اصلا دلم نمیخواد این دوتارو بزارم کنار از طرفی تا حالا هیچ دوست دختری نداشتم چون همیشه توی دلم میگفتم که گناهه و حتی خیلی از دوستام بهم میخندیدن ولی یه مدته که فهمیدم یا باید برم دنبال درس وعلاقه ام یا باید برم دنبال کار وزن و زندگی که من اولی رو میخوام ولی اگه برم دنبالش تا سن سیو هفت هشت نمیتونم زن بگیرم و کمکم باید برم دنبال دوست دخترو اینجور چیزا حالاموندم چکار کنم خواهشن شعار ندین چند وقتیم هست که به چندتا دختر چراغ سبز نشون دادم اونام استقبال کردن ولی نمیدونم چرا وقتی دوست میشم باهاشون حس خوبی ندارم وقتیم میخوام کات کنم میشینم فکر میکنم میبینم من که تا سن بالا نمیتونم خونه زندگی جور کنم پس باید به این روش عادت کنم ولی بازم حس خوبی ندارم موندم چکار کنم همیشه میترسیدم ادم کثیفی بشم ولی وقتی جامعه مجبورت میکنه واقعا باید چکار کرد

به شما پیشنهاد می دم نام حسین عالمی نویسنده کتاب جوشکاری را جستجو کرده و در کانال تلگرامی ایشون عضو بشید...مطمئن باشید جواب زوال هاتون داده می شه .ایشون به صورت تخصصی توی ابن زمینه ها کار کردند.و با صدها سوال مشابه روبهرو بودند که هم توی کتاب ،پاسخ دادند و هم توی کانال تقریبا هر روز voice می گذارند.
نقل قول
 
 
+2 #4127 بیننده ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ ۱۲:۵۰
یا حسین
متاسفم ،در زندگی همدیگر تجسس نکنید، تجسس غیر قابل جبران ست،پای همدیگر را نبندید، دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست، خیانت فقط بین زن و شوهر نیست، بعضی دوستیها از دشمنی بدتره،به همدیگر احترام بگذارید، به همدیگر احترام بگذارید، به همدیگر احترام بگذارید، با احترام و واضح خواسته هاتان را بیان کنید، خانواده ارزشش بسیار بالاست، کاش احترامها بین خانواده ها بیشتر بود. اگر خانواده اصلاح شود بسیاری مسایل جامعه و بزهکاری ها حل میشود، خانواده آن ارزشی که باید داشته باشد را ندارد،بعضی افراد مخصوصا نوجوانان، بیرون از محیط خانواده دنبال خوشبختی میگردن!! متاسفانه!! و خانواده ها هم برای مشکلاتشان بیرون از منزل دنبال منشا و راه حل هستند!! اگر هر شخصی در جایگاه و توان خودش بهترین باشد، چه در خانواده چه در اجتماع، دیگر خیلی مشکلات رخ نمیدهد.

انتقادهم ازین برنامه داشتم،من از بینندگان قدیمی برنامه م، محیط اینجا با قبل فرق کرده، اصلا شبیه اسمش نیست! بیشتر شبیه به مراکز اینترنتی مشاوره ست!! اگر وجود چنین صفحه ای در سایت سمت خدا نیاز هست، لااقل توضیحات بالای صفحه را عوض کنید.
نقل قول
 
 
0 #4126 ابراهیمی ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ ۰۵:۵۴
سلام خدمت همه دست اندرکاران برنامه سخت خدا
یه تشکر ویژه دارم از همه شما
انشالله که سایه همه تون مستدام باشه و این برنامه هم به لطف خدا ادامه داشته باشه
پیام منو یه حاج اقای لقمانی برسونید
سخنانشون خیلی خیلی به دل ادم میشینه و من واقعا با شنیدن صحبتهای ایشون احساس ارامش میکنم و زندگیم متحول شده
با اینکه پخش زنده ش رو میبینم از تلویزیون ولی بازم از سایتتون دانلود میکنم و بارها و بارها گوش میدم به حرفاشون
میخواستم ازشون خواهش کنم راجب بحث حسادت هم صحبت داشته باشین تو برنامه تون لطفا و میخوام حتما از زبون حاج اقای لقمانی بشنوم
پدر و مادر من ناخواسته یا خواسته خیلی بین بچه هاشون تبعیض قائل میشن هم از نظر محبت کردن هم از نظر مالی و خرج کردن
شاید واسه یکی بیشتر خرج کنن و واسه یکی هم اصلا خرج نکنن
من نمیتونم پدر و مادرم رو عوض کنم میخوام خودم رو عوض کنم
در برابر تبعیض پدر و مادرم کوتاه میام همیشه ولی حس حسادت رو دوست ندارم داشته باشم میخوام وقتی این رفتار از اونا سر میزنه علاوه بر گذشت احساس حسادت هم نداشته باشم و مطمئنم حاج اقای لقمانی مثل همیشه که ماندگارترین و نایاب ترین جمله ها رو هدیه میکنن به جوونا اینبارم یه جمله شگفت انگیز دارن
خواهش میکنم حتما اینو در اسرع وقت رسیدگی کنین و مطرح کنین توی برنامه تون
باز هم تشکر خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ویژه از حاج اقای لقمامی عزیز
کاش سه بار در هفته میومدن توی برنامه
نقل قول
 
 
0 #4125 ... ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۱۷:۳۲
سلام
انقدر زندگی رو سخت نگیرید، دنیا خوبیش اینه که میگذره،2روز دیگه صدسال دیگه! شایدتو شرایط خیلیاتون باشم انقدر راحت حرف نزنم ولی واقعیته ،هیچ وقت زندگیتون رو با دیگران مقایسه نکنید، شما زندگی خودتون رو دارید و تنها شخص تاثیرگذار بر دل خودتون خودتون هستید، خوشی و ناخوشیتون دست خودتونه،مخصوصا وقتی اینهمه ظلم تو دنیا رو میبینیم ، وقتی اینهمه اینهمه گناهان خودمون هست ، تنها راهگشای همه، وهمه مشکلات دعا برای فرجه، وتوسل ب قران و با توجه ب دین رو ایرادای خودمون کار کنیم چون مسیرش مستقیم به هدف میرسه، مسیرای دیگه تک بعدیه، برای دیگران واطرافیان بار نباشیم، مشکلات هستن همیشه ،یکی برطرف شه یکی دیگه! هر موقعیتی یا حتی نعمتها امتحانی هست، باتوجه به رشدی که کردیم، یه مرحله از زندگی،آسمون و زمینم بهم بریزیم فقط وقتمون رو برای بهتر بودن هدر میدیم. تلاش که کردیم، بدیها رو هم واگزار کنیم ب خدا. خدایا کمکمون کن. به خودمون و بندگانت واگزارمون نکن.منم دلم پره، ببخشید من ادبیاتم زیاد خوب نیست فقط احساساتم رو به زبون خودم نوشتم.
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نقل قول
 
 
0 #4124 Sars ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۱۳:۲۸
Quoting Derak:
حسم میگه چند ساله عزاداری بیکیفیت شده اون شور وحال قدیم رو نداره نمیدونم از سر تجمله یا قرتی بازی بعضیا اصلا نمیدونم شاید از حال خرابتر از خراب منه حس میکنم مرگ گریبونم رو گرفته هیچ انگیزه ای واسه موندن ندارم تمام ترسم از خدایت خدایا بحق حسین عزیزت منو کم مایه رو ببخش بهشت ام نمیخام فقط جهنم نبر کم تو اینجا فلاکت نکشیدم اما بازم شکایتی نیست حقم بوده فقط به خانوادم سلامتی بده خدایا بعرش اعلات قسمت میدم تو این روزا عزیز مارو با جهنمیا محشور نکن خدایا خودت میدونی من خیلی تنهام پس پشت و پناهم باش میدونم بنده ی بدیم

ایشالا حال دلتوخوب شه خدا بنده هاشو همشونو دوست داره خیلی زیاد
نقل قول
 
 
+4 #4123 علی ۱۳۹۶-۰۷-۰۹ ۰۳:۴۴
سلام
یارب یارب یارب
الله پاک بحق این روز عاشورا و بحق آقا ابا عبدالله
و شهدا و اسراء کربلا
عاجزانه التماست میکنم
عاقبت و روزگارمن و دوستان سمت خدایی
رو ختم به خیر و خوشی کن
آمین یا رب العالمین
اللهم صل آل محمد و آل محمد وعجل فرجهم
نقل قول
 
 
0 #4122 shahab ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۰۹:۴۶
Quoting ناشناس:
[quote name="fr"]من یه پسرم که از نظر ظاهر خوبم از نظر مالیم پدرم درامد بالایی داره ولی یه چیز هست...سلام
بنظر من شما باید خودتون رو توی دو حالت مختلف درنظر بگیرین و بعد درمورد آیندتون تصمیم گیری کنید ... بذارین کمکتون کنم .‌..
√ حالت اول
اگه شما توی همین سن و سال ازدواج کنید که نمیدونم چند سالتونه تا سن سی و هفت و هشت سالگی احتمالا یه شغل مناسب و فرزند و زندگی مشترک همراه با اعتبار توی جامعه دارید و اگه تلاش کافی کرده باشید توی زمینه ی موسیقی هم موفق هستید و به گناه هم آلوده نشدید و هم دنیا و هم آخرت خوبی دارید .
√ حالت دوم
اگه شما مجرد بودن رو انتخاب کنید شما از داشتن زندگی مشترک و فرزند و آن اعتباری که جامعه برای یک شخص متاهل قائل هست محروم هستید و این یک واقعیت هست . و توی این سن که سن شما بالا رفته گزینه ی ازدواج مناسبی نخواهید داشت . و در کل یک ادمی هستید که نه زن دارد و نه بچه و سنش هم بالا هست و گناهکار هست و بخاطر ارتباط با جنس مخالف دچار انواع آسیب ها و عواقب شده و دچار تنوع طلبی گردیده و از ازدواج ان لذتی که یک فرد پاک میبرد را نخواهد برد و در زندگی مشترک هم دچار مشکل خواهید شد .
نکته اخر اینکه دقت داشته باشید که این رابطه ها در همین حد باقی نمیماند و کار به جایی میرسد که در منجلاب فساد غرق خواهید شد و دچار خسران در دنیا و اخرت میشوید .
موفق باشید .[/ ]
نظر بسیار خوب و صحیحی است. دوستمون در چند جمله بهترین مسیر رو نشونتون دادن. توصیه میکنم به حالت اول عمل کنید تا دیر نشده
نقل قول
 
 
+2 #4121 میرا ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۰۷:۱۴
یاحسین
ارزش ما آدما به خواسته و آرزومونه و شیوه تلاش برای رسیدن ب اون خواسته، که به چه قیمتی حاضریم بدستش بیاریم و تو این راه چه چیزایی رو زیرپا میذاریم، دنیا انقدر ارزشش رو داره؟؟ هیچ وقت ما با زمین خوردن دیگران بزرگترو محترم تر نمیشیم، فکر میکنم هیچ چیزی رو تو دنیا نباید انقدر دوست داشت، اگر زیاد دنبال دنیا بریم ازمون دورتر میشه، امتحان کردم، دنیا فریبنده ست. امیدوارم هدف دلی هممون رضایت الله باشه که به هر چیزی تو دنیا راضی نشیم. من سواد دانشگاهی ندارم معصوم هم نیستم، خانواده پولدار و با سوادم ندارم ولی خدا از دل همه خبر داره. حتی اگر دنیا علیهش باشن. امام زمانی که من نمیشناسم نمیشناسم و ازش شنیدم با دل آدما کار داره. پناه برخدا.
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نقل قول
 
 
+2 #4120 لاله ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۰۷:۱۱
سلام
دین خدا،قران خدا حقیقته، محمدص حقیقته، ما نباید دینمون رو فدای انسانهای ریا کار کنیم، به قول بنده خدایی الان یه مدل ریا مد شده، ریای بی ریا بودن، برای اینکه ثابت کنیم ریا کار نیستیم،شاید برای بد بودن رقابت میکنیم، شاید خدا رو نمیبینیم بندگان خدارو میبینیم، پناه برخدا،انجام هررفتاری برای پذیرفته شدن تو اجتماع نشانه اعتماد بنفس پایینه، اجتماعی که هر لحظه عوض میشه،ولی قران خداثابت هست، واقعا حماقته محضه برپایه عقیده دیگران زندگی کنه آدم. مومن شدن و مومن موندن سخته، پناه برخدا،آدمای واقعا مومن تحت فشارن همیشه. بدی هم واضحه ، آدما اختیار دارن حتی بد باشن ولی نمیتونن خودشون رو گول بزنن!!
نقل قول
 
 
+2 #4119 زهرا ۱۳۹۶-۰۷-۰۸ ۰۵:۴۹
سمت خدایی ها سلام ،سه ساله حاجتی دارم،تورو به حق ابوالفضل العباس،تورو به آقا سیدالشهدا دعام کنید ای بزرگواران،خیلی پریشونم.التماس دعا.التماس دعا.التماس دعا
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.......
نقل قول
 
 
0 #4118 ناشناس ۱۳۹۶-۰۷-۰۷ ۱۴:۳۰
Quoting Derak:
حسم میگه چند ساله عزاداری بیکیفیت شده اون شور وحال قدیم رو نداره نمیدونم از سر تجمله یا قرتی بازی بعضیا اصلا نمیدونم شاید از حال خرابتر از خراب منه حس میکنم مرگ گریبونم رو گرفته هیچ انگیزه ای واسه موندن ندارم تمام ترسم از خدایت خدایا بحق حسین عزیزت منو کم مایه رو ببخش بهشت ام نمیخام فقط جهنم نبر کم تو اینجا فلاکت نکشیدم اما بازم شکایتی نیست حقم بوده فقط به خانوادم سلامتی بده خدایا بعرش اعلات قسمت میدم تو این روزا عزیز مارو با جهنمیا محشور نکن خدایا خودت میدونی من خیلی تنهام پس پشت و پناهم باش میدونم بنده ی بدیم


سلام
نمیدونم چرا تو جامعه ی ما همیشه صحبت کردن با خداوند باید با غم و اندوه و ناامیدی فراوان همراه باشه ... بیاید باور کنیم که میشه با خدا شاد بود ، وقتی حس گزاری رو تو خودمون تقویت کنیم ، میشه .
چرا‌میگید مرگ گریبونم رو گرفته ؟ چرا به خودتون این حس بد رو القا میکنید ؟
بنظر من انسان تا وقتی که زنده هست و نفس میکشه باید شکرگزار خداوند باشه.
نقل قول
 
 
+4 #4117 سجاد ۱۳۹۶-۰۷-۰۶ ۰۸:۳۴
دست آقای فرحزاد درد نکنه
من حدود دو سال پیش به عظمت دعای صحیفه سجادیه پی بردم وچون رشتم زبان وادبیات عربی بود عنوان پایان نامم را مقایسه دعای عرفه امام حسین وامام سجاد علیهما السلام از لحاظ سبک شناسی قرار دادم
خدا را شکر لذتی بسیاری از این صحیفه نصیبم شده ودوستان توصیه میکنم دعا های ان را حتما یخوانند
نقل قول
 
 
+2 #4116 Derak ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۸:۱۵
حسم میگه چند ساله عزاداری بیکیفیت شده اون شور وحال قدیم رو نداره نمیدونم از سر تجمله یا قرتی بازی بعضیا اصلا نمیدونم شاید از حال خرابتر از خراب منه حس میکنم مرگ گریبونم رو گرفته هیچ انگیزه ای واسه موندن ندارم تمام ترسم از خدایت خدایا بحق حسین عزیزت منو کم مایه رو ببخش بهشت ام نمیخام فقط جهنم نبر کم تو اینجا فلاکت نکشیدم اما بازم شکایتی نیست حقم بوده فقط به خانوادم سلامتی بده خدایا بعرش اعلات قسمت میدم تو این روزا عزیز مارو با جهنمیا محشور نکن خدایا خودت میدونی من خیلی تنهام پس پشت و پناهم باش میدونم بنده ی بدیم
نقل قول
 
 
+1 #4115 Derak ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۸:۰۸
Quoting لاله:
4
دلم نمیخواهد بین مهر پدرم و این چیزایی که الان رسیدم قرار بگیرم، من یه یتیم بودم نمیتونم اینهمه محبت رو نادیده بگیرم، ایشان حتی بدترین گناهانم ازم سرمیزد ازم حمایت میکرد تا بلند شم، من تنها فرزند ایشون نیستم ولی بدترینشونم. چی میشه آدم باور کنه که میشه آدم هم باطنش هم ظاهرش مذهبی و ذاکر باشه؟؟؟
شما مو میبینی پدر پیچش مو بحرف پدر گوش کن الان شما تو جو خاصی هستید توی حبابید اما بالاخره حباب میترکه و روی واقعیت رو می بینید منم مثل شما بودم عاشق ادم های باتقوا و مومن درصورتیکه اصلا خانواده ی مذهبی نداشتم اما سر اخر اتفاقاتی باعث شد دوباره به این نتیجه برسم که حرفهایی خانواده ام و
ام درسته
نقل قول
 
 
+3 #4114 ...... ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۶:۳۹
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
خدایا خواهش میکنم، ما رو از تسلط نفسمان نجات بده ،در هر زمینه ای. خدایا کسی که از تو نمیترسد امیدی به او هست؟؟ خدایا همه گناهان ما را چه دانسته چه ندانسته، ببخش،حتی فکر، فکرهای اشتباه و قضاوتهای نادرست، ما را به خودمان و بندگانت واگزار نکن، هر حقی کسی برمادارد چه دانسته ایم چه ندانسته ایم، ادا کن، خدایا گناهانی هست که انسان بدون فکر گناه بودن یا نبودن مرتکب میشود ، مسولیتش را از ما بردار مخصوصا گناهان زبان، خدایا مبادا دیگران را قضاوت کنم، خدایا به امام حسین قسمت میدهم. خدایا من با تمام گناهانم یا گذشته و یاشاید آینده ،بنده ت هستم،نمیشود در پیشگاه تو منکر گناهان شد.با اینهمه مرا دریاب،کمک کن گذشته را جبران کنم و آینده ایمن از نفس باشم،به حق حسین.به حق و حرمت این ماه. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
آمین.
نقل قول
 
 
+1 #4113 ناشناس ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۰۶:۲۲
Quoting fr:
من یه پسرم که از نظر ظاهر خوبم از نظر مالیم پدرم درامد بالایی داره ولی یه چیز هست...سلام
بنظر من شما باید خودتون رو توی دو حالت مختلف درنظر بگیرین و بعد درمورد آیندتون تصمیم گیری کنید ... بذارین کمکتون کنم .‌..
√ حالت اول
اگه شما توی همین سن و سال ازدواج کنید که نمیدونم چند سالتونه تا سن سی و هفت و هشت سالگی احتمالا یه شغل مناسب و فرزند و زندگی مشترک همراه با اعتبار توی جامعه دارید و اگه تلاش کافی کرده باشید توی زمینه ی موسیقی هم موفق هستید و به گناه هم آلوده نشدید و هم دنیا و هم آخرت خوبی دارید .
√ حالت دوم
اگه شما مجرد بودن رو انتخاب کنید شما از داشتن زندگی مشترک و فرزند و آن اعتباری که جامعه برای یک شخص متاهل قائل هست محروم هستید و این یک واقعیت هست . و توی این سن که سن شما بالا رفته گزینه ی ازدواج مناسبی نخواهید داشت . و در کل یک ادمی هستید که نه زن دارد و نه بچه و سنش هم بالا هست و گناهکار هست و بخاطر ارتباط با جنس مخالف دچار انواع آسیب ها و عواقب شده و دچار تنوع طلبی گردیده و از ازدواج ان لذتی که یک فرد پاک میبرد را نخواهد برد و در زندگی مشترک هم دچار مشکل خواهید شد .
نکته اخر اینکه دقت داشته باشید که این رابطه ها در همین حد باقی نمیماند و کار به جایی میرسد که در منجلاب فساد غرق خواهید شد و دچار خسران در دنیا و اخرت میشوید .
موفق باشید .
نقل قول
 
 
+4 #4112 یا الله ۱۳۹۶-۰۷-۰۴ ۱۳:۰۸
تورو به آقا امام حسین(ع) برام دعا کنید ****
نقل قول
 
 
+14 #4111 یا حسین ع ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۲:۰۶
لعن و نفرین خدا بر دشمنانت، یاحسین*
جانِ من، جانا، فدایت یا حسین
ای شفیعِ مومنان در روز محشر، یاحسین*
شو شفیع این گنه کار در قیامت،یاحسین
نقل قول
 
 
+18 #4110 یا حسین ع ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۱:۵۷
گوییا کربِ بلا از داغِ زینب، داغ شد * وان غمین روزِ وداع، دل ها همه صد چاک شد
نقل قول
 
 
+4 #4109 ناشناس ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۱۶:۵۰
Quoting محمد مسعود:
سلام
نمیدونم از کجا شروع کنم.
هفت ساله پدرم زن گرفته مامانمو ول کرده و رفته
به زور دارم خرج خونوادمو در میارم پریشب اینقدر فکر تو سرم بود که میخواستم خودمو از رو پلی که کنار خونمونه پرت کنم پایین اما نشستم زاررر زاررر گریه کردم گفتم خدایا من که مادر هفت سااله پدرم ولش کرده اگه منم برم خب قرار چه اتفاقی سر مادرو خواهرام بیاد اینقدر. دلم پره که نمیدونم به چنتا فکر کنم. پریشب تو اینستاگرام دیدم یه بچه کوچیک مسلمون میانماری رو با شوکر شکنجه میکردن بچه هی گریه میکرد تا آروم میشد دوبا ره شکنجش میکردن
هه.
دنیا صاحب نداره
نزدیک به ده ملیون بده کارم کسی نگاهمم نمیکنه التماس دعا [

سلام دنیا صاحب داره صاحب داره صاحب داره خواهش دارم دیگه این حرف رو نزنین
نقل قول
 
 
+6 #4108 ستاره ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۱۱:۳۹
Quoting ستاره:
کاش خدا راهی برای مردن گذاشته بود ، که دیگه آدم مجبور نبود گناه کبیره بکنه . خب خدایا از زندگی کردن متنفرم ، زور که نیست . دوست ندارم زنده باشم.....

یک مادر به خاطر فرزندی که تمام زندگیش هست ، اخلاق بد شوهرش و شرایط سخت زندگی رو تحمل میکنه و ادامه میده، یه زن به خاطر شوهرش که تمام دنیاش هست رفتار بد خانواده شوهرش رو تحمل میکنه ، یه دانشجوی پزشکی به خاطر اینکه عاشق پزشکی هست تمام شب بیداریها و درسهای سخت رو تحمل میکنه ، ما برای رسیدن به کوه تمام سختیهای راه رو تحمل میکنیم ....
درسته عشق به خدا رو نمیشه با هیچکدوم از اینها مقایسه کرد ولی اگه من خدا رو دوست دارم اگه واقعا عشقم هست باید به خاطرش همه سختیها و بدیها رو تحمل کنم چون این دنیا هم آفریده خدایم هست ....
باید به این نکته توجه داشته باشم که من خودم هم بدیهایی دارم ، معصوم فقط امامان و پیامبران و بنده های خاص خدا هستند . اگه من برای نجات از بدیها میخوام این دنیا رو ترک کنم پس اول باید خودم رو ترک کنم.اگه اشتباهات و بدیهای دیگران منو اذیت میکنه ،باید به یاد داشته باشم که خیلی وقتها هم بدیهای من دیگران رو اذیت کرده و باعث گناههایی از طرف اونا شده. خدا داره به من فرصت میده برای جبران گناهام که پاک بشم،وگرنه مثل تمام خوبان دیگه من هم میرفتم پیش عشقم،خدایم...
نقل قول
 
 
+3 #4107 fr ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۵:۴۶
من یه پسرم که از نظر ظاهر خوبم از نظر مالیم پدرم درامد بالایی داره ولی یه چیز هست من علاقه زیادی به درس دارم و در کنارش نوازندگی خودمم پیانستم و اصلا دلم نمیخواد این دوتارو بزارم کنار از طرفی تا حالا هیچ دوست دختری نداشتم چون همیشه توی دلم میگفتم که گناهه و حتی خیلی از دوستام بهم میخندیدن ولی یه مدته که فهمیدم یا باید برم دنبال درس وعلاقه ام یا باید برم دنبال کار وزن و زندگی که من اولی رو میخوام ولی اگه برم دنبالش تا سن سیو هفت هشت نمیتونم زن بگیرم و کمکم باید برم دنبال دوست دخترو اینجور چیزا حالاموندم چکار کنم خواهشن شعار ندین چند وقتیم هست که به چندتا دختر چراغ سبز نشون دادم اونام استقبال کردن ولی نمیدونم چرا وقتی دوست میشم باهاشون حس خوبی ندارم وقتیم میخوام کات کنم میشینم فکر میکنم میبینم من که تا سن بالا نمیتونم خونه زندگی جور کنم پس باید به این روش عادت کنم ولی بازم حس خوبی ندارم موندم چکار کنم همیشه میترسیدم ادم کثیفی بشم ولی وقتی جامعه مجبورت میکنه واقعا باید چکار کرد
نقل قول
 
 
+5 #4106 ستاره ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۷:۰۹
کاش خدا راهی برای مردن گذاشته بود ، که دیگه آدم مجبور نبود گناه کبیره بکنه . خب خدایا از زندگی کردن متنفرم ، زور که نیست . دوست ندارم زنده باشم.....
نقل قول
 
 
+2 #4105 ... ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۵:۱۳
سلام ایشالا مشکلات همتون،هممون، برطرف بشه بخیر. مشکلات زیاده ، همه هم نمیتونن همه رو حل کنن، اصلا کار ما حل کردن مشکلات نیست، کار ما درست زندگی کردنه، وگرنه آدم بی مشکل به نظر من پناه برخدا، خدا رهاش کرده، آدم درونش با خدا باشه به کمک خدا حتی مشکلاتش برطرف نشه هم انقدر بزرگ ب نظر نمیرسه. نه که تلاش نباشه ها، تلاش دعا با توکل باشه. پناه برخدا
نقل قول
 
 
+2 #4104 س ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۲:۴۸
Quoting ستاره:
[quote name="مظطر"][quote name="مظطر"]سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون...

با سلام
یه بنده خدایی همیشه بهم میگه توکه خودت میدونی نامیدی گناهه وبه خداوروزقیامت اعتقادداری پس چرابازم به راهت ادامه میدی وفکرخودکشی به سرت میزنه؟میگه تومثل الاغی هستی که فقط بارسنگینی روباخودحمل میکنه.... درسته ،ولی عاشق مرگ بودن من به خاطرناامیدی نیست فقط میخوام به خدابرسم.
و اما جواب شما
گاهی اوقات لازمه بعضی اتفاقات زندگی جای دیگه و زمان دیگه ای اتفاق بیفته چون اگه الان اتفاق بیفته ممکنه چیزهای باارزش تری رو از دست بدیم.حتی اگه اتفاقات خوب و مثبت باشه. یکی هست که همیشه بهترینهارو برای ما میخادوهمیشه انقدر صبرمیکنه تاگزینه های بهتری برای انتخاب سرراهمون قراربگیره.اون تنها کسی هست که تمام مردم دنیابهش اعتقاددارندولی هرقوم ومذهبی حتی کافر،اونو به یه نام متفاوت میشناسن.اون تنهاوجه مشترک انسانهاست.پس نمیشه انکارش کردوخوبیهاشو نادیده گرفت.مطمئن باشید منتظره تا شما رو ازبهترین در واردبهترین مکان و زمان بکنه.پس فقط اعتماد وصبروتلاش بدون ناامیدی بهترین راهی هست که میشه انتخاب کرد.اون میگه ازتوحرکت از من برکت.بهش اعتماد داشته باش.
لطفابیاین همگی برای این بنده خدا دعا کنیم ، چون دعادرحق دیگران همان راه مخفی هست که زودتر اونارو به مقصد میرسونه.پاسخ خوبی است. یقینن شما آدم باسوادی در زمینه مطالعات اجتماعی هستید.
نقل قول
 
 
+2 #4103 m.kh ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۲۱:۱۸
من یه دختر 29_30 ساله ام.توی یکی از شهرستانای کرمانشاه زندگی میکنم. محیطش کوچیکه و از خانواده ی مذهبی یه جورایی متنفرن.چون خانواده ی مادریه من روحانی و مذهبین منو خواهر بزرگترم فقط ب دلیل مذهبی بودن مون ازدواج نکردیم و داریم ب آتیش این گناه سوخته میشیم.در حالی که همه میگن ک دخترای خیلی خوب و قانعی هم هستیم و همه ازمون تعریف میکنن و با اینکه میدونن ما نه بابامون مذهبی و روحانی بوده نه مامان مون نه حتی پدربزرگ مادربزرگامون.فقط یه مادربزرگ مادریه من دختر روحانیه.واسه همین از کاه کوه ساختن و حتی میترسن پا پیش بذارن واسه خواستکاری چون فکر میکنن ما خشک مقدسیم در حالی ک 180 درجه برعکس این فکر و نظر مردم اینجا هستیم.نمیگم بدیم یا خیلی مذهبی ایم اما معمولی هستیم حتی معمولی تر از افراد عادی جامعه.خواستم از این طریق یه کم درد دل کنم و بگم بعضی از مردم ما چقدر از لحاظ عقلی کم دارن که مارو دارن ب آتیش روحانی بودن پدربزرگ مادرم میسوزنن.
نقل قول
 
 
+2 #4102 ناشناس ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۰۲:۳۰
Quoting مظطر:
Quoting مظطر:
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم

چرا هیچکس جوابمو نداده
سلام.......ناامیدی بزرگترین امید شیطانه چون انسان ناامید رو شیطان براحتی از پرتگاه پرت می کنه. ناامید نباشین...اگر حقوق ایشان را نمی دهند معلومه که وضعیت بهتر نمیشه به راه حلهای بیشتر فکرکنین و نمازهاتون رو اول وقت بخونین صلوات فراوان هم به حضرت صاحب الزمان هدیه کنین و ازشون بخواین براتون دعا کنند ماهم دعا میکنیم برای شما انشالله نذر و دعاتون و البته تلاشهاتون قبول درگاه خداوند بشه و مشکلاتتون حل بشه.یادتون نره تا شمادر خودتون تغییر ایجاد نکنین خداوند وضعیتتون رو تغییر نخواهد داد., همانا با سختی آسانیست
نقل قول
 
 
+4 #4101 گلاب ۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۰۴:۲۳
دختری هستم 34ساله ،پدرم فوت کرده وبا مادرم زندگی میکنم،تا زمانیکه درس میخواندم جزء نفرات برتر رشته تحصیلی ام(ریاضی)بودم،ت ا دیپلم بیشتر نرفتم یعنی نشد که ادامه بدم،تقریبا دوساله که بابام رو،پشت وپناهمو،همه شخصیت وعزت دنیامو از دست دادم ،به زندگی آینده یعنی ازدواج هم امیدی ندارم یعنی تقریبا برای هیچ چیز دیگه تو این دنیا امیدی ندارم ،اصلا توقعی ندارم دیگه فقط با مادرم روزهارو سر میکنم وگاهی اوقات تومجالس بسیج ومذهبی شرکت میکنم،راستی چرا خدا برای بعضیها مثل ما توی این دنیا اینجوری میخواد،نه درامدی،نه سفری،نه رسیدن به آمال وآرزویی، ناعوذ بالله ما اومدیم که انگشت نمای این واون باشیم ،فکرم بعضی وقتها به جایی قد نمیده،فقط بازم شکراونی که مارو آفریده رهامون نمیکنه وهمه جاهست........
نقل قول
 
 
0 #4100 ۱۹ ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۷:۴۷
سلام ضمن تشکر از برنامه بسیار خوبتان ، و تشکر از همه کارشناسان بسیار خوب برنامه ، بخصوص حاج آقا قرائتی که ایشان از نظر من همانطور که مدرس قرآن این معجزه خداوندی هستند خ.د ایشان بگونه ای معجزه شده اند زیرا کلام بسیار بزرگ و عمیق را به شکلی عنوان میکنه که همه مطلب را درک میکنن. آیا وقت آن نشده تا وقتی خدا این نعمت آقای قرائتی را به ملت ایران و به اسلام هدیه کرده قدر بدانیم و از نظرات ایشان استفاده شود آیا نباید ایشان در راس امور سیاست گذاری آموزش و پرورش، آموزش عالی و... قراربگیرد. ایشان این همه دغدغه آینده حوانان مملکت و اسلام را دارن چه کسی دلسوزتر از ایشان پیدا می شود که ضعفها را میبیند و راه کار خروج از معضل را هم پیش میدهد.
ای کاش میدونستم چگونه این نظرم را به همه مسیولین مملکت برسونم.
نقل قول
 
 
+12 #4099 reza ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۵:۴۷
بعد از شنیدن این خبر، اینقدر ناراحت شده ام که حتی میخواهم قید ازدواج را بزنم. چون این کار برای من که در خانواده ای مذهبی و بسیار مقید بزرگ شده ام یکجور خودکشی میباشد. گویا ازدواج کردن در کشور ما فقط یک آرزو بوده و خواهد بود.

من این مطلب را از جاهای گونانگونی پیگیری کردم و هیچکس پاسخگو نبود. لطفا شما که رسانه دارید و به علمای دین دسترسی دارید، پیگیری کنید تا حداقل وزارت بهداشت یک راه انتخاب بگذارد. مثل آزمایش خون. آزمایش موی بدن. آزمایش بزاق دهان و راه های دیگری که نتیجه ی اعتیاد را حتی دقیقتر مشخص میکنند.

باور کنید من و یک دوست دیگری که دارم، به خاطر این موضوع دیگر تمایلی به ازدواج نداریم و تا زمانی که این مسئله حل نشود منتظر میمانیم. هرچند که سالها برای چنین روزی تلاش کرده بودیم.... واقعا که

امیدوارم شما این مسئله را جدی گرفته و تا حصول نتیجه پیگیری کنید.... وگرنه دیگر اینقدر از بدخجابی و بی خجابی و لباس تنگ سخن نگویید وقتی برای کشف عورت آنهم در جایی که هیچ لزوم و ضرورت جانی یا حتی مالی ندارد و تست اعتیاد به انواع روش ها ممکن میباشد، قائل نیستید.

با تشکر از برنامه ی خوبتان
در پناه حق
نقل قول
 
 
+12 #4098 reza ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۵:۴۶
با سلام و احترام
من به عنوان یک جوان ایرانی که سالها برنامه شما را دیده ام، و همیشه به حیا و عفت و مقابله با بد خجابی پرداخته اید، یک سوال دارم. اینجانب بعد از سالها تحمل رنج و مرارت ، بالاخره امکانات ازدواج خویش را فراهم کرده ام. اما متوجه شدم که برای ازدواج تست اجباری اعتیاد میگیرند. در اینکه آیا اصلا چنین کاری صحیح است و شرعا حق این عمل را به اجبار دارند یا خیر بحث نمیکنم. اما سوال اصلی من اینجاست که، چرا این تست فقط از راه ادرار و آن هم در مقابل دوربین و یا ناظر صورت میپذیرد؟ درواقع چرا کشف عورت برای ازدواج در ایران اجباری شده است؟
نقل قول
 
 
+1 #4097 yeganeh64 ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۰:۱۳
Quoting ma:
سلام دلم خیلی گرفته اعصابم ازهمه خورده چرا بایدخانواده ام جوری باشن که پیشه همه زیرسوال برم پدرم معتاده عموهام همه شرن اسمشون باعث سرافکنده گیمه کسی یوندارم باهاش هم صحبت بشم خدایه فقط ارومم کن بهم انگیزه بده خیلی چیزا میخوام ولی نمیشه


سلام
نمیدونم چیزی از قانون جاذبه شنیدی یا نه؟ یا اصلن دوس داری بشنوی یا نه ؟
ولی ی چیزی بهت میگم خوب دقت کن !
تا زمانی ک احساس شرمساری نسبت ب خانوادت و فامیلات داری باعث میشه ک شرمسار بشی میدونستی با این فکرایی ک ب ذهنت راه میدی و میگی داری یک پیام حاوی شرمساری به کائنات میفرستی .
پس تنها راه اینه ک اول از همه سیگنالهای ارسالی از مغزت ب کائنات رو مثبت کنی عاشق خودت باشی و اینکه واقعن ب خانوادت افتخار کنی و خوب و مثبت فکر کن ان شاالله تعالی نتیجه میگیری.
اگه بفهمی ک ذهنت چه قدرتی داره هیچ وقت از این فکرا ب سرت نمیزد

به امید روزای قشنگ ک در انتظارت هستن...
موفق باشی
نقل قول
 
 
0 #4096 ناشناس ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۳:۰۵
دلم گرفته ... اینبار نه از دست خودم ، از دست بقیه ...
دوست دارم برم یه جای دور ...
برم تو افق محو بشم ...
برم یجایی که دیگه دست هیچکس بهم نرسه ...
برم یجایی و راحت باشم ، راحت زندگی کنم ، راحت نفس بکشم ، راحت بمیرم ...

این بغض لعنتی انگار دست بردار نیس
برام دعا کنید ... من لیاقت هیچیو ندارم ، خدا هم منو یادش رفته
این روزا دیگه دعا هم نمیکنم چون میدونم براورده نمیشه ، چون میدونم منو نمیبینه ، منو نمیخواد ، نمیخواد دیگه زورکی که نیس
خدایا اگه نمیخوای پس چرا زندم ؟ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
 
 
0 #4095 مهدی ۱۳۹۶-۰۶-۲۴ ۱۳:۴۵
Quoting مظطر:
Quoting مظطر:
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم

چرا هیچکس جوابمو نداده

سلام .فقط اینو میدونم که خدا گفته بعد از هر سختی یک آسونی وجود داره..
پس غصه نخور امید به خدا ..اینو بدون که اونی که بی نیازه فقط خدا است.همین الان که دارم این پیام رو واست مینویسم قراره فردا جواب کنکورم میاد یعنی سرنوشتم .رتبه ی خوبی نیاوردم (بازم شکر خدا)ولی همه چیو سپردم دست کسی که همه کار از دستش بر میاد..امیدم به خداست..
خلاصه شرمنده زیاد حرف زدم ..
امیدمون به کسی که بی نیازه //
خدافظ
نقل قول
 
 
+3 #4094 ندا ۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۴۱
Quoting یا شهید:
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا

سلام
بله که میتونه ادامه بده، ادما هزار تا عیب و ایراد و‌گناه دارن که فقط خودشون میدونن و اگر به کسی بگن دیگه هیچکس نگاهشونم نمیکنه و حتی عزیزانش ازش متنفر و فراری میشن( خود همین ادمها کم عیب و ایراد ندارند اما چون از بقیه پنهان کردن انگار یادشون میره تا عیب کسی رو میبینن انگار جن دیدن فرار میکنن ازش با حالت بیزاری). اما مهمتر ازمردم خداوندی هست که ما رو افریده، اگر عیب شما گناه بوده توبه کنید از ترس خدا نه حرف مردم، اگر عیب چیز دیکه ای هست و دست شما نبوده باز هم خجالت زده نباشین، خلقت که دست شما نبوده، دست خدا بوده. حرف مردم میتونه ادمو تا مرز خودکشی و انزوا هم بکشونه، این مردم وقتشونو صرف خودشون کنن و عیوب خودشون رو ببینن، شما مردم برات مهم نباشه، چیزی است که شده. بعدش هم مردم فضول هم خودشون کلی گرفتاری دارن، هر لحظه وقت فکر کردن به شما رو ندارن، این حس غلط شماست.
نقل قول
 
 
+1 #4093 ندا ۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۲۷
Quoting مظطر:
Quoting مظطر:
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم

چرا هیچکس جوابمو نداده

سلام
برای ارامش شما من چی بگم، هر چی بگم شاید بنظر شما شعار یا حرف پوچ و بی فایده چیزی نباشه، من خودم به جایی رسیدم که نه از چیزی خیلی شاد و خوشحال میشم و از خود بیخود و نه از چیزی اندوهگین. به اینجا رسیدم چون خیلی سختی کشیدم و رنج بردم. اینو بدونین این دنیا ارزش غصه زیاد و شادی زیاد رو نداره، چون هیچکدوم پایدار نیستند و متغیر هستن. غصه نخورید، به این فکر کنید اونایی که طلاق گرفتن چه حس و حالی دارند یا اونهایی که همسرشونو از دست دادند برای همیشه چه غمی دارند. دویدن و رسیدن به چی؟ رسیدنی رسیدن هست که ارامش پایدار و همیشگی بیاره، از کجا معلوم اگر برسید دیگه احساس بدبختی نخواهید کرد؟ ارامش یه قسمت زیادیش به خود انسان بستگی داره، وگرنه پول هم بیاد ، عروسی هم حتی مجلل، ماشین مدل بالا و ...اما ممکنه بعد از اومدن همه اینها هم باز احساس آرامش نکنید، پول خوبه اما قبل از پول خودشناسی مهمه، خودشناس که باشید میشید عین یه دریا وسیع و عمیق و اروم که هیچ آلودگی و طوفانی نمیتونه شما رو مدت زیادی الوده و مشوش کنه.
نقل قول
 
 
0 #4092 ندا ۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۱۶
Quoting ma:
سلام دلم خیلی گرفته اعصابم ازهمه خورده چرا بایدخانواده ام جوری باشن که پیشه همه زیرسوال برم پدرم معتاده عموهام همه شرن اسمشون باعث سرافکنده گیمه کسی یوندارم باهاش هم صحبت بشم خدایه فقط ارومم کن بهم انگیزه بده خیلی چیزا میخوام ولی نمیشه

سلام
تو این دنیا هر کس یه جور امتحان میشه، ما خانواده هامونو خودمون انتخاب نکردیم، ناخواسته تو یه خانواده چشم به دنیا باز کردیم. هر کس تو این دنیا توی شرایط خاص خودش قرار گرفته. شما به این فکر کن که چرا پدرتون معتاد شدن، چرا عموهاتون شر از اب دراومدن، فکر کردن همیشه ادمو آروم میکنه، بعد از فکر کردن به این نتیجه میرسین که پدر و عموهاتون نتونستن از پس یکسری شرایط بربیان و سلامت ازش بیرون بیان و اینکه در بد شدن اونها دیگران هم مقصر بودن. شما بقیه رو ببخشید با تمام وجود و سعی کنید خودتون بعنوان یک انسان به هدفی که برای افرینش انسان در نظر گرفته شده برسین.
اینو بدQuoting آ.ر.ز.و....:
سلام
دعام کنین

ونین که هر لحظه که نفس میکشید و قلبتون میزنه به خواست و توجه خداوند به شماست. اگر توجه خداوند به شما نبود یک لحظه بیشتر هم زنده نبودین، پس شما عزیز هستید برای خدا، بدونید خدا خواسته که شما باشین و وجود داشته باشین، خودتونو درگیر و ناراحت بابت خانوادتون نکنید، شما فقط بعد از خواست و اراده خداوند از طریق پدر و مادرتون به این دنیا اومدین و وظیفه دارین بهشون احترام بگذارین، اما حواستون باشه شما بیهوده در این جایگاه قرار نگرفتید.
نقل قول
 
 
+2 #4091 سلام ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۰۸:۰۴
از مشهد مقدس دعاگویتان هستم
نقل قول
 
 
+1 #4090 Ehsan ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۱۷:۲۹
سلام
من یه ترنسم اف تو ام
دست خودمم نیست رفتارام و علاقیاتم
چهارساله ازدواج کردم شرایط داغونی دارم
مردشو نیست که حرفامو بهش بزنم و کمکم کنه
حتی حرف دلمو نمیتونم به همسرمم بگم
دعا کنید کهر گیرم بیاد بتونم با پول خودم مجوز و کارای عملمو انجام بدم یاعلی...
نقل قول
 
 
+1 #4089 ستاره ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۱۴:۱۲
[quote name="مظطر"][quote name="مظطر"]سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون...

با سلام
یه بنده خدایی همیشه بهم میگه توکه خودت میدونی نامیدی گناهه وبه خداوروزقیامت اعتقادداری پس چرابازم به راهت ادامه میدی وفکرخودکشی به سرت میزنه؟میگه تومثل الاغی هستی که فقط بارسنگینی روباخودحمل میکنه.... درسته ،ولی عاشق مرگ بودن من به خاطرناامیدی نیست فقط میخوام به خدابرسم.
و اما جواب شما
گاهی اوقات لازمه بعضی اتفاقات زندگی جای دیگه و زمان دیگه ای اتفاق بیفته چون اگه الان اتفاق بیفته ممکنه چیزهای باارزش تری رو از دست بدیم.حتی اگه اتفاقات خوب و مثبت باشه. یکی هست که همیشه بهترینهارو برای ما میخادوهمیشه انقدر صبرمیکنه تاگزینه های بهتری برای انتخاب سرراهمون قراربگیره.اون تنها کسی هست که تمام مردم دنیابهش اعتقاددارندولی هرقوم ومذهبی حتی کافر،اونو به یه نام متفاوت میشناسن.اون تنهاوجه مشترک انسانهاست.پس نمیشه انکارش کردوخوبیهاشو نادیده گرفت.مطمئن باشید منتظره تا شما رو ازبهترین در واردبهترین مکان و زمان بکنه.پس فقط اعتماد وصبروتلاش بدون ناامیدی بهترین راهی هست که میشه انتخاب کرد.اون میگه ازتوحرکت از من برکت.بهش اعتماد داشته باش.
لطفابیاین همگی برای این بنده خدا دعا کنیم ، چون دعادرحق دیگران همان راه مخفی هست که زودتر اونارو به مقصد میرسونه.
نقل قول
 
 
0 #4088 محمد مسعود ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۰۸:۱۴
سلام
نمیدونم از کجا شروع کنم.
هفت ساله پدرم زن گرفته مامانمو ول کرده و رفته
به زور دارم خرج خونوادمو در میارم پریشب اینقدر فکر تو سرم بود که میخواستم خودمو از رو پلی که کنار خونمونه پرت کنم پایین اما نشستم زاررر زاررر گریه کردم گفتم خدایا من که مادر هفت سااله پدرم ولش کرده اگه منم برم خب قرار چه اتفاقی سر مادرو خواهرام بیاد اینقدر. دلم پره که نمیدونم به چنتا فکر کنم. پریشب تو اینستاگرام دیدم یه بچه کوچیک مسلمون میانماری رو با شوکر شکنجه میکردن بچه هی گریه میکرد تا آروم میشد دوبا ره شکنجش میکردن
هه.
دنیا صاحب نداره
نزدیک به ده ملیون بده کارم کسی نگاهمم نمیکنه التماس دعا [
نقل قول
 
 
0 #4087 مهسا ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۰۶:۵۷
سلام به شما دوستان جان
من یه دختر25ساله هستم.هیچ وقت شاگرداول یا حتی سومم نبودم ولی از موقعی که یادم میاد تو ذهنم این بوده که من برای انجام یه کار بزرگه که اینجام.خب من حدودا3ساله که فارغ التحصیل شدم.2 سال بعد کنکور ارشد دادم ولی قبول نشدم.بعدش گفتم ولش کن ولی نتونستم طاقت بیارم وهمش دلم میخواد درسمو ادامه بدم.چون اینجا نمیشد به فکر خارج از کشور افتادم.اول خیلی مصمم بودم و حتی تونستم خانوادمو راضی کنم.اما قضیه که جدی تر شد و کار به قرارداد بستن با موسسه و پیگیری کارها که رسید کلا بهم ریختم.دلم میخواد بزنم زیر همه چیز ولی نه روم میشه نه اینکه موندنم منفعتی داره...بمونم فقط روزمرگی.خلاصه که یه ترسی از رفتن به دلم افتاده که هیچجوره نمیتونم از بین ببرمش تنهایی.از اونجایی که برنامه سمت خدا خوب بلده حال آدمو خوب کنه گفتم شاید شما دوستانم چاره ای برای حال من بشین.ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید.
نقل قول
 
 
-1 #4086 مظطر ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۲۰:۰۳
Quoting مظطر:
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم

چرا هیچکس جوابمو نداده
نقل قول
 
 
+2 #4085 ma ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۶:۰۷
سلام دلم خیلی گرفته اعصابم ازهمه خورده چرا بایدخانواده ام جوری باشن که پیشه همه زیرسوال برم پدرم معتاده عموهام همه شرن اسمشون باعث سرافکنده گیمه کسی یوندارم باهاش هم صحبت بشم خدایه فقط ارومم کن بهم انگیزه بده خیلی چیزا میخوام ولی نمیشه
نقل قول
 
 
+2 #4084 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۰۵:۲۱
سلام دوستان عزیز

عیدتون مبارک

دیشب شب ولایت بود و مراسم نامزدی خودم

واسه خوشبختیمون دعا کنید

مرسی از همتون.... دوستون دارم
نقل قول
 
 
0 #4083 مینو ۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۰۳:۱۰
سلام
امسال کنکور تجربی دارم از همتون میخوام ک برام دعا کنید !
نقل قول
 
 
0 #4082 س ۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۰۳:۱۳
Quoting مظطر:
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم


الهم اصلح کل فاسد من امورالمسلمین.
فردا عید غدیر هست. خدایا به حق ولی و امیر مومنین علی علیه السلام ؛ کسایی رو که به هر نحو و شکل موجب شدن اقتصاد و معیشت مردم دچار مشکل بشه، هدایت کن یا از میان بردار و وسعت رزق و روزی حلال رو نصیب مان کن. الهی آمین.
نقل قول
 
 
0 #4081 ش ۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۵۰
Quoting مرضیه:
سلام من یه دختر 15 ساله هستم ؟


من دقیق متوجه سوال شما نشدم، ولی سوالتون شاید این باشه که اگه ما از خدا حاجتی بخواهیم و فی الفور روا نشه، چطور باید خودمون رو امیدوار به خدا نگه داریم. البته شما خودتون هم به نوعی جواب خودتون رو دادین.مسلمه که باید صبور بود.

شاید شما به خاطر اینکه تجربه تان در زندگی نسبتا کم هست، فکر میکنید حتما اگه خدا چیزی رو که خود آدم خواسته رو نده حتما دیگه آدمو دوست نداره. ولی اصلا نباید اینطوری فکر کرد چون این یک نوع نگاه غیر مومنانه و منفی نسبت به خداست. وقتی در هر شرایطی آدم خشنودی خدا رو از خودش به واسطه یاد آوری رزق های مادی و معنوی که حتی خیلی هاشو از خدا نخواستیم و او داده ، فراهم کنیم و با این کار انرژی مثبت و شاکرانه و خالصانه به سمت خالق روانه کنیم او هم بهترینها رو برای بنده اش سرازیر میکنه. همینکه میگید شاگرد ممتاز مدرسه هستین و صدر نشین حوزه های قرآنی هم هستید، باید بگم که خوش به حالتون این خودش یه توفیق و رزق معنوی هست قدرشو بدونید و بیشتر شاکر باشید تا خدا هم بیشتر نعمتهاشو (مادی و معنوی) به سمتتون بفرسته. اضافه میکنم که بعضی مواقع آدم چیزی رو میخواد ولی ممکنه خدا اونو براش صلاح ندونه دیگه نباید که آدم پشت پا بزنه به دیگر داشته هاش و بی صبری کنه . بلاخره خدا عالم است و خیر و شر بنده هایش را خوب میداند و در عین حال نسبت به آنها رئوف و مهربان است و دوست ندارد حتی لحظه ای بنده اش به هر دلیل دلگیر باشد.

کلا توصیه ام به خودم و شما و دیگر دوستان که ممکنه خیلی اوقات این افکار سراغمون بیاد، اینه که داشته هامون رو هم ببینیم و نه همش نیاز هامون رو و شاکر باشیم تا خدا زیاد کنه و برکت بده.
نقل قول
 
 
0 #4080 سلام ۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۰۰:۱۲
Quoting یا شهید:
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا


از کجا فهمیدی پسره؟! شاید نباشه؟!
نقل قول
 
 
0 #4079 سلام از اسما الله ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۸
Quoting یا شهید:
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا

از کجا فهمیدی پسره، شاید دختر باشه؟Quoting ستاره:
Quoting یا شهید:
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا

با سلام
اگر زندگی کردن شما برای دل دیگران و راضی کردن دیگران است که نه ،ولی اگر غیر از این است بله میتوان ادامه داد . وقتی خداوند می بخشد دیگران چه کاره اند که نبخشند ؟ !
و در آخر، ما برای دیگران زندگی نمیکنیم ، ما خودمان زندگی میکنیم نه دیگران ، دیگران رهگذری بیش نیستند


خیلی ممنون از جواب و توجه شما.

الهم اجعل عواقب امورنا خیرا.خدایا بینش و درک و فهم و شعور مارو نسبت به زندگی بالاببر تا واقعا به درک درستی از زندگی برسیم و از دنیای فانی بهتونیم بهترین بهره و توشه رو برگیریم برای سرای باقی که تا ابد آنجا خواهیم بود. خدایا ما رو کمک تا تا بفهمیم از کجا آمده برای چه آمده ایم و به کجا میرویم. والحمد للله الرب العالمین و هوالرئوف و الرحیم.
نقل قول
 
 
+1 #4078 نذر ظهور ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۴:۴۱
Quoting شهاب:
Quoting نذرظهور:
Quoting نذرظهور:
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون


سلام......هیچ کس؟


سلام. 1000 تا.
تمام راه ظهور تو با گناه بستم
دروغ گفته ام آقا كه منتظر هستم
كسي به فكر شما نيست راست مي گويم
دعا براي تو بازيست راست مي گويم
اگرچه شهر براي شما چراغان است
براي كشتن تو نيزه هم فراوان است
من از سرودن شعر ظهور مي ترسم
دوباره بيعت و بعدش عبور مي ترسم
من از سياهي شب هاي تار مي گويم
من از خزان شدن اين بهار مي گويم
درون سينه ما عشق يخ زده آقا
تمام مزرعه هامان ملخ زده آقا
كسي كه با تو بماند به جانت آقا نيست
براي آمدن اين جمعه هم مهيّا نيست

سلام برشما خیلی متشکرم تا الان 4000 صلوات شد
نقل قول
 
 
0 #4077 نذر ظهور ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۴:۳۹
Quoting .......:
Quoting نذرظهور:
Quoting نذرظهور:
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون


سلام......هیچ کس؟

سلام دوست عزیز ... 1000صلوات

سلام خیلی خیلی ممنونم تا الان 4000 صلوات شد
نقل قول
 
 
-3 #4076 ....... ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۰۳:۳۴
Quoting نذرظهور:
Quoting نذرظهور:
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون


سلام......هیچ کس؟

سلام دوست عزیز ... 1000صلوات
نقل قول
 
 
+5 #4075 ستاره ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۶:۰۰
Quoting یا شهید:
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا

با سلام
اگر زندگی کردن شما برای دل دیگران و راضی کردن دیگران است که نه ،ولی اگر غیر از این است بله میتوان ادامه داد . وقتی خداوند می بخشد دیگران چه کاره اند که نبخشند ؟ !
ما هر جای زندگی و در هر سنی که باشیم می توانیم از اول شروع کنیم ، البته این خیلی خیلی سخت است . واقعا چه جوری میشه در مقابل نگاه ها و حرف و حدیث های دیگران تحمل و صبر کرد ؟ ولی از آنجا که در دروازه را میشود بست ولی دهن مردم را خیر ، و از آنجا که عده ای همیشه منتظرند که ندیده و نشنیده برای دیگران حرف دربیاورند ، میشود به این مسائل توجه نکرد و با توکل و توسل بر خداوند و توبه و گذشت زمان ، کم کم این مسئله را از ذهن دیگران پاک کرد . که البته این فقط فقط از عهده خودتان بر می آید . شما باید با انجام کارهای مثبت ، صورت مسئله ای که پیش آمده را از ذهن دیگران پاک کنید
اگر خودتان به مسئله اهمیت ندهید برای دیگران هم بی اهمیت میشود و با گذشت زمان فراموش می شود
و در آخر، ما برای دیگران زندگی نمیکنیم ، ما خودمان زندگی میکنیم نه دیگران ، دیگران رهگذری بیش نیستند
نقل قول
 
 
+1 #4074 دامون نادری ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۶:۳۲
سلام
مرسی برنامه خوب شما

شعری در باب حضرت امیر ع نوشتم در زیر تقدیم می کنم.

قبلا هم شعر در باب اما زمان ارسال کردم.

لا فتی الا شهنشاهی چو نامت ای علی
ذوالفقارت سیف عدل و من غلامت ای علی

جان و دل آشوب و افغان است امیرالمومنان
شد غدیر و جمله جانم گشته رامت ای علی

خوشه چینم در رهت ای شاه و ای مولای جان
بی نیاز است آنکه گیرد جمله از کامت علی

کوته است سقف فلک در پیش پای مرتضی
جان به جانان میرسد در زیر بامت ای علی

تشنه در صحرا شتابان در پی آب حیات
نوش جان هر آنکه نوشد از لب جامت علی

می گریزد هر شکاری از ره صیاد خود
کو کجایی تا در افتم من به دامت ای علی

گرچه مسکینم شب و روزان چنان دریوزه ام
من شهم ، میرم که گیرم جمله وامت ای علی
نقل قول
 
 
0 #4073 محمد مهدی ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۳۳
Quoting مهدی:
با سلام و عرض خسته نباشید
جوانی هستم 35 ساله که نزدیک 8 ساله مجردم و حدود 5 ساله درآمد بسیار پایینی دارم در حدی که برای کرایه رفت و آمدم میمونم و همیشه با خانواده که از سر نداری مجبورم باهاشون زندگی کنم بحث دارم و باید سرزنش بشنوم من جوانی تقریبا مذهبی هستم و میدونم گره ای در کارم افتاده که حتما در حد خیلی خوب حل خواهد شد ولی اطرافیان اینو قبول ندارند و فقط و فقط تو هر کاری منو مقصر میدونن طلبکارام مدام برا پولشون میگن و در کل دیگه اصلا طاقت این شرایط بسیار سخت رو ندارم آخه جوانی تحصیلکرده با کلی توانایی های مختلف مثل من چرا باید بیکار باشه داشتن یک درآمد مناسب و فراهم کردن یک مسکن که بتونم مستقل زندگی کنم برام شده آرزو شما رو به خدا اگه میتونید برام کاری کنید

فعلا شغل های ساده و کم درآمد مشغول شو ان شاء ا... پیشرفت می کنی میری شغل های بهتر
نقل قول
 
 
+2 #4072 محمد مهدی ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۹
Quoting جوانی که دلش گرفته:
سلام
جوانی هستم بیست و پنج ساله،دلم شکسته ،احساس
میکنم خدا منو دوست نداره.
خیلی از اطرافیانم الان کار دارن،ماشین دارن،زن دارن.اینا همونایی هستند که مشروب میخوردند،زنا میکردند،دوست دختر داشتند،خدا به اونا همه چیز داده اما من که این گناهان رو نکردم هیچی،حتی بعضی موقع ها یک مشکلم واسم پیش میاد و جلو راهم سد میشه.حتی یه کار پیدا نمیشه که زن بگیرم،خیلی از خدا دلگیرم.حتی وقتی میرم بیرون از خونه به خاطر خدا به نامحرم نگاه نمیکنم چه برسه به صحبت و....
خدایا چرا باید همه به هدفشون برسن،اما من مسخره شم و بگن اینم آخر عاقبت درس خوندن،یعنی توی دنیای به این بزرگیت یک کار واسه من پیدا نمیشه که سر و سامون بگیرم.
خیلی دلم گرفته،من هم باید گناه کنم،بی بند و بار باشم،دلم میخواد بمیرم و انقدر بی فایده و اضافی و سربار نباشم،از ته دل توبه کردم و نزدیک یکسال گناه نکردم،چرا نبخشیدی...
اگه خودم بکشم از این دنیای لعنتی خلاص میشم،تو رو خدا جواب منو تو همین ایمیل بفرستید.....

سلام برادر غصه نخور شما فقیر نیستی چون ایــــمـــــان داری مگه چیزی ارزشمندتر هم پیدا میشه؟؟؟اونایی که اون غلطا رو کردن قیمتشون به اندازه لذت اون گناها بوده ولی قیمت انسان قرب الهی است.توسل کن به اهل بیت(علیهم السلام) اونا حاجت غیر مسلمون هم میدن. چــــــرا مــــــــــا تـــــــوســـــ ـــــــــل نـــــــــمیکنی م؟؟؟
گذشته از اینا حاضر باش تو شغلهای ساده مشغول شی پیدا میشه ان شاء ا... کم کم پیشرفت می کنی و شغلهای بهتر گیرت میاد
لطفا نقل قولمو چاپ کنید
نقل قول
 
 
+1 #4071 محمد مهدی ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۶
Quoting مهدی:
با سلام و عرض خسته نباشید
جوانی هستم 35 ساله که نزدیک 8 ساله مجردم و حدود 5 ساله درآمد بسیار پایینی دارم در حدی که برای کرایه رفت و آمدم میمونم و همیشه با خانواده که از سر نداری مجبورم باهاشون زندگی کنم بحث دارم و باید سرزنش بشنوم من جوانی تقریبا مذهبی هستم و میدونم گره ای در کارم افتاده که حتما در حد خیلی خوب حل خواهد شد ولی اطرافیان اینو قبول ندارند و فقط و فقط تو هر کاری منو مقصر میدونن طلبکارام مدام برا پولشون میگن و در کل دیگه اصلا طاقت این شرایط بسیار سخت رو ندارم آخه جوانی تحصیلکرده با کلی توانایی های مختلف مثل من چرا باید بیکار باشه داشتن یک درآمد مناسب و فراهم کردن یک مسکن که بتونم مستقل زندگی کنم برام شده آرزو شما رو به خدا اگه میتونید برام کاری کنید

توکلت بر خدا باشه ان شاء ا... مشکلت حل میشه معنویت خیلی ارزش داره برادر عزیز شما مشکل داری ولی فقیر نیستی چون ایمان داری به خدا. قیمت انسان قرب الهی است خداروشکر کن جزو کسانی نیستی که قیمتشون لذت گناهه .قدر ایمان رو بدون. معنویت فوق العاده است اصلا نمبشه توصیف کرد. اهل بیت(علیهم السلام) به اذن خدا خیلی تصرف در دنیا دارند توسل کن . امام رضا(علیه السلام) کم مریض شفا نداده کم حاجت برطرف نکرده هینطور بقیه معصومین(علیهم السلام)
نقل قول
 
 
+1 #4070 محمد مهدی ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۵۶
سلام/علىٌ حُبّه جُــــــــــنّـ ـــــــــــــة قسیمُ النار و الجَــــــــــن ـــــــــة وصیُّ المصطفى حقّاً امامُ الانس و الجـــــــــنــ ـــــه/ترجمه ی شعر: علی(ع)، دوست داشتنش سپر است، او تقسیم کننده ی بهشت و جهنّم است، جانشین به حقّ پیامبر اکرم حضرت محمّد مصطفی(ص) است، امام انسان ها و جن ها است/عید غدیر رو تبریک میگم/التماس دعا
نقل قول
 
 
+1 #4069 دامون نادری ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۶:۱۳
سلام. ممنونم از برنامه خوبتون. میخواستم از طریق برنامه شما این شعر شعر از خودم تقدیم حضرت امام زمان عج. بشه.
دامون نادری درجزینی ‌ .............
می رود جمعه دگر بار و دلم بی ثمر است
دلبری نیست برآید که بگوید قمر است

مست آن پرده نشینم که گشاید قدمی
چشم دل در پی زلف و رخ و پای و کمر است

کو در این شهر یکی تا بدهد مژده ی این
که ز آن پادشه گوشه نشینان خبر است

از سر و جان کنم این پای به عزم سفرش
گر مرا در ره آن یوسف زهرا خطر است

تا کجا دست بر آرم به طلب در صف دوست
دل سفر کرده به عالم که دگر ره ز بر است

دل و جان کرده هوای رخ مه روی جهان
دیده جیحون و مرا خون چنان در جگر است
نقل قول
 
 
+1 #4068 نذرظهور ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۵:۵۹
سسسسلام به همه.....من مدتیه دعای عهد رو ازمفاتیح زیراکس گرفتم هرصبح میخونمش آنقدر باهاش انس و آرامش گرفتم که دلم نمیخواد کناریذارمش ضمنا باورکنین ازوقتی این کارو میکنم تغییرات و گشایشهای عجیبی توزندگیم احساس کردم
دوستان کتاب 12 گفتار درمورد 12مین حجت خداوند که نوشته حاج آقاحسین اوسطی هست روحتمابخونین خیلی جالب و روان نوشته شده
ودر پایان.....خواهش دارم هر صبح یک آیت الکرسی...یا صلوات...یاهرچی دوست دارین برای امام عزیزمون امام بسسسسسسیارمهربا نمون بفرستین ممنون ازهمتون
نقل قول
 
 
-1 #4067 نذرظهور ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۵:۴۹
Quoting عــلــــــی رضـــا:
Quoting محمد علی:
سلام بنده پسری ۱۶ ساله هستم ، اهل نماز و روزه و مسجد ، علاقه شدیدی به امام رضا دارم. متاسفانه در یازده سالگی به علت دعوا و درگیری والدین در خانه دچار لکنت زبان شدم. سالهای اول زیاد برام مشکل حادی نبود ولی با گذشت زمان و عدم پیگیری تازه متوجه شدم که در چه دردسر عظیمی افتادم . من تا یک ماه پیش فقط دوبار به زیارت امام رضا رفته بودم و طی این پنج سال تنها امیدم شفا گرفتن از امام رضا بود. همیشه با خودم میگفتم امام رضا نابینا رو شفا میده دیگه من که خدارو شکر مشکلم بد تر از نابینایی نیست حتما شفا میگیرم. خلاصه امسال بالاخره به زیارت آقا رفتم خیلیم با اقا حرف زدم ولی نتیجه ای نگرفتم ، انگار امام رضا به من نگاه نمیکرد. راستش کمی از امام رضا دلخور شدم چون بعد پنج سال امام رضا درخواستمو رد کرد. واقعا نمیدونم دلیل رد کردنم چی بود. ببخشید وقتتونو گرفتم فقط میخواستم درد دل کنم فقط از امام رضا خیلی دلخورم.خدا بزرگه غصه نخور داداش
از امام رضا مهربانتر کسی نیست
انشاءالله خیلی زود مشکلت حل میشه

سلام برشما مهربانترین مهربانان خدای بزرگ است ازرحمت خدا ناامید نشین ائمه به غایت بزرگوارند اگر خداوند اذن بدهد باقدرتی که ازسوی خدا به ایشان داده می شود شما را شفا خواهند داد.
نقل قول
 
 
+1 #4066 یا شهید ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۲:۴۵
Quoting سلام:
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟

چرا به این پسر جوا نمیدید ... سوال خیلیاس ...لطفا ج بدید //.... خدا خوشش نمیاد کسیو منتظر بذاریدا
نقل قول
 
 
0 #4065 ستاره ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۶:۵۰
Quoting فاطمه:
سلام از چادرم زده شدم فک میکنم اجباریه حالم خوب نیست همسرمم مخالفه با کنار گذاشتنش همین حالمو خراب کرده چیکار کنم من.......

با سلام .
وقتی که ازدواج میکنیم یعنی عقل ، فکر ، تصمیم گیری ، انتخاب و تقریبا همه مسائل ما چه شخصی و غیر شخصی ، دو نفره میشود . یعنی دو تایی باید تصمیم بگیریم . بعضی وقتها یکی از ما دو نفر به خاطر احترام به طرف مقابل گذشت میکنه و به قول معروف کوتاه میاد . و این به خاطر عشق و علاقه ای هست که به طرف مقابل داریم . شما اگر به همسر خود عشق و علاقه فراوان دارید می توانید به خاطر ایشان گذشت کنید و چادر را قبول کنید تا این وسط هم خداوند راضی تر باشد هم همسرتان و هم خودتان .قبول بعضی مسائل خیلی سخت است و احتیاج به گذشت زمان دارد. بعضی از مسائل را باید به خاطر خودمان قبول کنیم چون بیشتر به نفع خودمان است تا دیگران . مثل یک پزشک که برای ما داروی تلخی را تجویز میکند خوردن آن چندان راحت به نظر نمی آید ولی برای کمک به سلامتی ما لازم است ، پس خوردن آن به اجبار بهتر از نخوردن آن است ، ولی خب می شود هم نخورد و بیماری را از این بدتر کرد . آن دیگر به خودمان بستگی دارد و آیا اینکه زندگی و سلامتی ما ارزش تحمل این دارو را دارد یا نه ؟
البته این یک نظر است .
نقل قول
 
 
0 #4064 شهاب ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۳۶
Quoting نذرظهور:
Quoting نذرظهور:
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون


سلام......هیچ کس؟


سلام. 1000 تا.
تمام راه ظهور تو با گناه بستم
دروغ گفته ام آقا كه منتظر هستم
كسي به فكر شما نيست راست مي گويم
دعا براي تو بازيست راست مي گويم
اگرچه شهر براي شما چراغان است
براي كشتن تو نيزه هم فراوان است
من از سرودن شعر ظهور مي ترسم
دوباره بيعت و بعدش عبور مي ترسم
من از سياهي شب هاي تار مي گويم
من از خزان شدن اين بهار مي گويم
درون سينه ما عشق يخ زده آقا
تمام مزرعه هامان ملخ زده آقا
كسي كه با تو بماند به جانت آقا نيست
براي آمدن اين جمعه هم مهيّا نيست
نقل قول
 
 
+1 #4063 مظطر ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۲:۱۱
سلام سه ساله که نامزدم کار میکنه و حقوقشو نمیدن. ارزوهامو رویاهامو فراموش کردم. هر چی دعا میکنم فایده نداره.نامزدم مریض شده از کار زیاد از بی خوابی زیاد.هر چقدر میدویم نمیرسیم ب خواستمون.چیز زیادی نمیخوام از خدا. ن خونه ی انچنانی نه ماشین انچنانی نه عروسی انچنانی. فقط میخوام زندگیمو شروع کنم.فقط میخوام تشکیل خانواده بدم. خوایته زیادیه؟ خیلی نا امیدم
نقل قول
 
 
0 #4062 معصومه ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۹:۵۳
راستش من خیلییییی دلم میخواد که ادم خوبی باشم،،،،صبحی نیت کردم،،،ولی بهرحال ی جای کارم میلغزه،،،،......،،،،،،،،،،،،،،، ،،،،،،،،ای کاشششششششصش امام رضا ع ی نگاهی بهم کنه،،،
نقل قول
 
 
0 #4061 زهرا ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۸:۱۳
من از 7سالگی دنبال نماز و ...بودم ولی حالا تو 23سالگی حالم از دین بهم می خوره از بچگی فکر میکردم شانس دروغه هر کی تلاش کنه به نتیجه میرسه سگ دو زدم جز خستگی چیزی نسیبم نشد دیدم اونایی 1ذره از تلاش های من رو نکردند دلم گرفت عصبی غصه خوردم هر چی من تلاش کرده بودم یکی از اون تنبلا اومد سهم منو با دلبری پدرو مادرم گرفت و رفت منم دیگه تلاش نمیکنم منم می خوام بشم یه تنبل اگه قراره روزیم مشخص شده باشه اگه قراره روزیمو خدا تعین کنه کمتر ار چیزی زحمت کشیدم جای هیچ اعتراضی هم نیست پس تلاش نمیکنم حداقل نمیسوزم تلاش م نکردم دیدم اون یکی بازم سهمش از من بیشتره از خدا دلگیر میشم مبگم اگه قراره هر چی تو می خوای بشه تلاش کنیم یا نکنیم همینیم پس چرا آفریدی .مامانم میگم روزی خواهرت زیاده وقتی گیلاس یا میوه می خرم میاد خونمون یادم میفته وقتی می خوام چیزی بخورم میگه نخر بقیه بیاند داغون میشم میگم بهش جهیزیه هم زیاد دادی میگه تو هم شوهر کردی بهت میدیم میگم اومد فردا مردم و ازدواج نرسیدم چه چوری برام جبران میکنی .حدیث از امام صادق مینویسند اخلاق نیک روزی رو زیاد میکنه سوالم اینه اوما به من بد میکنن من باهاشون چیکار کنم.......
نقل قول
 
 
+1 #4060 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۱:۴۴
Quoting محمد علی:
سلام بنده پسری ۱۶ ساله هستم ، اهل نماز و روزه و مسجد ، علاقه شدیدی به امام رضا دارم. متاسفانه در یازده سالگی به علت دعوا و درگیری والدین در خانه دچار لکنت زبان شدم. سالهای اول زیاد برام مشکل حادی نبود ولی با گذشت زمان و عدم پیگیری تازه متوجه شدم که در چه دردسر عظیمی افتادم . من تا یک ماه پیش فقط دوبار به زیارت امام رضا رفته بودم و طی این پنج سال تنها امیدم شفا گرفتن از امام رضا بود. همیشه با خودم میگفتم امام رضا نابینا رو شفا میده دیگه من که خدارو شکر مشکلم بد تر از نابینایی نیست حتما شفا میگیرم. خلاصه امسال بالاخره به زیارت آقا رفتم خیلیم با اقا حرف زدم ولی نتیجه ای نگرفتم ، انگار امام رضا به من نگاه نمیکرد. راستش کمی از امام رضا دلخور شدم چون بعد پنج سال امام رضا درخواستمو رد کرد. واقعا نمیدونم دلیل رد کردنم چی بود. ببخشید وقتتونو گرفتم فقط میخواستم درد دل کنم فقط از امام رضا خیلی دلخورم.خدا بزرگه غصه نخور داداش
از امام رضا مهربانتر کسی نیست
انشاءالله خیلی زود مشکلت حل میشه
نقل قول
 
 
0 #4059 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۱:۴۱
Quoting یگانه ۶۴:
سلام به همه دوستان اللخصوص مدیر محترم سایت سمت خدا توفیق من الله....
من هرچی از دوستان میخونم میبینم ک همه یجورایی نا امیدن...
دوستان من هم تا چندوقت پیش مثل شما بودم..
و به صورت کاملن اتفاقی با کتابهای خانم کاترین پاندر(مخصوصن کتاب قانون شفاء) آشنا شدم و خوندم کتابهاشو واقعن ک خوندم نسبت به همه عوض شده بخونید حتمن...
بعد سخرانیهای استاد عرشیانفر رو گوش کنید و اگه امکانش رو دارین اینترنت سرچ کنید استاد سید محمد عرشیانفر و حتمن حتمن حتمن سخنرانیهاشو گوش بدید مطمئنم از این وضعیتی ک هستید درمیایید.
موفق و پیروز باشید ...
همتونو دوس دارمسلام آبجی دست درد نکنه عالیه

حتمن حتمن حتمن میرم دنبالش
نقل قول
 
 
0 #4058 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۱:۳۴
Quoting موفق باشی:
Quoting علی رضا:
سلـام دوستان خوب

من مادرم آدمه سادیه ی منم هر چی پند و نصیحتش میکنم
نه تنها گوش نمیده بلکه شروع به دادو بیداد کردن میکنه
منم نسبت بهش فحاشی میکنم و اونم نفرین میکنه و گریه
میکنه.... بخدا قسم دیوانه شدم تو این سن 25سالگی معتاد
شدم پیر شدم.... شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم واسم
دعا کنید


سلام دوست عزیز شما میتونید با یه مشاور حضورا مشورت کنید و ان شاء الله با یاری خدا و اراده خودتون اعتیاد رو ترک کنید. من دعا گویتان هستم شما هم قول بدید با اراده ی قوی برای زندگی تون بجنگید و ترک کنید .موفق باشیدمرسی عزیز
نقل قول
 
 
-2 #4057 فاطمه ۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۲:۱۰
سلام از چادرم زده شدم فک میکنم اجباریه حالم خوب نیست همسرمم مخالفه با کنار گذاشتنش همین حالمو خراب کرده چیکار کنم من.......
نقل قول
 
 
+2 #4056 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۰۹ ۰۳:۰۰
سلام دوستان عزیز

روز عرفه است فردا هم قربان انشاءالله بحق پنج تن

خوب و خوش باشین، واسه همدیگه دعا کنید.

الحمدلله رب العالمین
نقل قول
 
 
+1 #4055 واای بر من ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۳:۳۶
سلام علیکم
حال عجیبی دارم...
دعا کنید برام که محتاج دعاتونم...
××××××××××××××× ×××××××××●●●●●
نقل قول
 
 
+1 #4054 موفق باشی ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۳:۳۰
Quoting علی رضا:
سلـام دوستان خوب

من مادرم آدمه سادیه ی منم هر چی پند و نصیحتش میکنم
نه تنها گوش نمیده بلکه شروع به دادو بیداد کردن میکنه
منم نسبت بهش فحاشی میکنم و اونم نفرین میکنه و گریه
میکنه.... بخدا قسم دیوانه شدم تو این سن 25سالگی معتاد
شدم پیر شدم.... شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم واسم
دعا کنید


سلام دوست عزیز شما میتونید با یه مشاور حضورا مشورت کنید و ان شاء الله با یاری خدا و اراده خودتون اعتیاد رو ترک کنید. من دعا گویتان هستم شما هم قول بدید با اراده ی قوی برای زندگی تون بجنگید و ترک کنید .موفق باشید
نقل قول
 
 
+2 #4053 فاطمه ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۸:۲۷
سلام دوستان امیدورام روزایی خوبی رو داشته باشید. از همه تون التماس دعادارم که محتاج دعاتون هستم
نقل قول
 
 
+3 #4052 نذرظهور ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۵:۰۵
Quoting نذرظهور:
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون


سلام......هیچ کس؟
نقل قول
 
 
0 #4051 یگانه ۶۴ ۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۳:۲۷
سلام به همه دوستان اللخصوص مدیر محترم سایت سمت خدا توفیق من الله....
من هرچی از دوستان میخونم میبینم ک همه یجورایی نا امیدن...
دوستان من هم تا چندوقت پیش مثل شما بودم..
و به صورت کاملن اتفاقی با کتابهای خانم کاترین پاندر(مخصوصن کتاب قانون شفاء) آشنا شدم و خوندم کتابهاشو واقعن ک خوندم نسبت به همه عوض شده بخونید حتمن...
بعد سخرانیهای استاد عرشیانفر رو گوش کنید و اگه امکانش رو دارین اینترنت سرچ کنید استاد سید محمد عرشیانفر و حتمن حتمن حتمن سخنرانیهاشو گوش بدید مطمئنم از این وضعیتی ک هستید درمیایید.
موفق و پیروز باشید ...
همتونو دوس دارم
نقل قول
 
 
+1 #4050 محمد علی ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۹:۴۷
سلام بنده پسری ۱۶ ساله هستم ، اهل نماز و روزه و مسجد ، علاقه شدیدی به امام رضا دارم. متاسفانه در یازده سالگی به علت دعوا و درگیری والدین در خانه دچار لکنت زبان شدم. سالهای اول زیاد برام مشکل حادی نبود ولی با گذشت زمان و عدم پیگیری تازه متوجه شدم که در چه دردسر عظیمی افتادم . من تا یک ماه پیش فقط دوبار به زیارت امام رضا رفته بودم و طی این پنج سال تنها امیدم شفا گرفتن از امام رضا بود. همیشه با خودم میگفتم امام رضا نابینا رو شفا میده دیگه من که خدارو شکر مشکلم بد تر از نابینایی نیست حتما شفا میگیرم. خلاصه امسال بالاخره به زیارت آقا رفتم خیلیم با اقا حرف زدم ولی نتیجه ای نگرفتم ، انگار امام رضا به من نگاه نمیکرد. راستش کمی از امام رضا دلخور شدم چون بعد پنج سال امام رضا درخواستمو رد کرد. واقعا نمیدونم دلیل رد کردنم چی بود. ببخشید وقتتونو گرفتم فقط میخواستم درد دل کنم فقط از امام رضا خیلی دلخورم.
نقل قول
 
 
+1 #4049 عــلــــــی رضـــا ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۱:۰۱
Quoting بغض سكوت:
سلام نميدونم چرا و چطوري شد كه دستم كيبورد رو لمس كرد و نوشته براي خدابنويسم، بهآني نگذشت اين صفحه باز شد .
حال عجيبي دارم. انقدر بخاطر نعمت هايش شكرگزار نبود كه الان بخواهم براي گلايه از نبودن ها و كاستي ها سر شكايت برآورم . تمام زندگي ام را بر حلقه استان دوست گره زدم .معجزاتش در لحظه لحظه زندگي ام بي وقفه هويداست و شايد اين بار من از حكمت مصلحتش عاجزم .نميدانم چرا نوشتم و چرا در اين صفحه نوشتم. دست عجز به درگاه معبودم بلند كرده ام تا صداي التماس گريه هايم را بشنود ، غافل از اينكه نامه دلم را سربسته به آشكار خوانده است . اين بار تمناي بودن سلامت پدر را دارم ، تمناي قوت بخشيدن به شانه هاي خسته مادرم را .
خداوندا اگر به پيمانه ايوب مرا سنجيدي ، صبرم لبريز كه نه ! اين بار سرريز است !
خدايا اگر به تنگناي زندگي يونس نظاره كردي ، اين بار تاريكم!
خداي من اگر به پيمانه عزت ابراهيم مرا سنجيدي ، اميدم لرزان است .
خداي بغض هاي فروخفته دلم ، تمناي تو دارم ...
ااين جا كسي هست كه حال دلش خوب نيست .........
مي شود
مي شود برايش أمن يجيب ..... بخوانيد ؟!


حاله هممون خوب نیست...

ولی باشه

امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السوء

دوستون دارم خیلی زیاد #عـــ ـلـُـ ـی رضا
نقل قول
 
 
+1 #4048 بغض سكوت ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۰۴:۰۶
سلام نميدونم چرا و چطوري شد كه دستم كيبورد رو لمس كرد و نوشته براي خدابنويسم، بهآني نگذشت اين صفحه باز شد .
حال عجيبي دارم. انقدر بخاطر نعمت هايش شكرگزار نبود كه الان بخواهم براي گلايه از نبودن ها و كاستي ها سر شكايت برآورم . تمام زندگي ام را بر حلقه استان دوست گره زدم .معجزاتش در لحظه لحظه زندگي ام بي وقفه هويداست و شايد اين بار من از حكمت مصلحتش عاجزم .نميدانم چرا نوشتم و چرا در اين صفحه نوشتم. دست عجز به درگاه معبودم بلند كرده ام تا صداي التماس گريه هايم را بشنود ، غافل از اينكه نامه دلم را سربسته به آشكار خوانده است . اين بار تمناي بودن سلامت پدر را دارم ، تمناي قوت بخشيدن به شانه هاي خسته مادرم را .
خداوندا اگر به پيمانه ايوب مرا سنجيدي ، صبرم لبريز كه نه ! اين بار سرريز است !
خدايا اگر به تنگناي زندگي يونس نظاره كردي ، اين بار تاريكم!
خداي من اگر به پيمانه عزت ابراهيم مرا سنجيدي ، اميدم لرزان است .
خداي بغض هاي فروخفته دلم ، تمناي تو دارم ...
ااين جا كسي هست كه حال دلش خوب نيست .........
مي شود
مي شود برايش أمن يجيب ..... بخوانيد ؟!
نقل قول
 
 
-1 #4047 saidi ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۰۳:۵۰
Quoting مهتاب:
سلام
یه زن ۳۲ ساله ام خیلی خسته و افسرده ام از نوجوانی کار کردم هر کاری خیلی زحمت کشیدم به امید یه زندگی راحت اما دریغ دریغ مثله اینکه بعضی از ماها واقعا روزیمون نیست حالا هرچی خودمون رو به آب و آتیش بزنیم تا بوده خاستم به بابام کمک کنم حالام که همسرم که خیلی وضعش بدتراز ماست خسته شدم خسته از این همه دویدن و نرسیدن از این همه تبعیض از اینکه همه جا خدایی پیش رفتم تا دلی نشکنه ولی فقط دلم شکست ای لعنت به این زندگی

خواهر عزیز بنده مشکل شما گرامی را داشتم با ذکر زیر خداوند مشکلم را برطرف کرد ان شاء با تداوم ذکر به خواسته ات می رسی و از جایی که باورت نمی شه خداوند روزیت را چندان زیاد می کنه که دیگه میگی بس.
ختم : یك اربعین روزی 27 بار بعد از نماز صبح به نیت وسعت رزق وگشایش زندگی آیه : ان الله هوالرزاق ذوالقوه المتین
نقل قول
 
 
-1 #4046 نذرظهور ۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۵:۴۰
سلام سمت خداییها کسی هست که در نذر گروهی شرکت کنه؟
14000 صلوات با وعجل فرجهم تاعیدغدیربرای زودتر آمدن اماممون
نقل قول
 
 
0 #4045 لاله ۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۰۵:۰۱
[quote name="علی رضا"

آبجی این که مناجات امیر هستش میگفتی بریم بخونیم خودمون

شما اینقد اذیت نمیشدی واسه تایپش

ولی بازم ممنون
سلام
این مطلب را شما میگویید که اهل و دعا ونیایش هستید، شاید کسی بخاطر مشکلات انقدر ناامید باشد که حتی سراغ نماز و قران و مفاتیح هم نرود، و شاید بخاطر معجزه کلام امیر، امید دوباره ای پیدا کند. بخاطر دوستانم که امیدوار باشید به رحمت خدا، که دنیا با همه زیبایی و زشتی ش میگذرد و بازیچه یی بیش نیست، دوستانم، مومن باشید حتی گناهانتان هم حتی ب عدد ستارگان باشد، مشکلاتتان بعدد قطرات باران. پناه برخدا
اللهم صل علی محمدو آل محمد
نقل قول
 
 
+1 #4044 لاله ۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۷:۱۸
[quote name="درسا"]سلام.من دختری هستم 20ساله دوتا خاستگاردارم.یکی فامیله نزدیکه 36سالشه و خوش اخلاق وبااخترام رفتار میکنه که خود پسره از مادرم منو
سلام
شما فقط گفتید 2خواستگارددارید یکی آماده ازدواج یکی نه ، ولی شرایط بسیار زیادی دخیل هست برای تصمیم ازدواج، این که برای درجریان قرار دادن خانوادشان به زمان 2ساله نیاز دارند،شاید یعنی اختلافات شاید فرهنگی خانوادگی تحصیلی و ... زیاد هست، واینکه حق شماست که خواستگارتون رو ببینید و راجع بهش فکر کنید، چون تعهدی ب خواستگار اول ندارید، فقط ایشان بیان کرده ند، شما هم جوابتان منفیست، و منطقی نیست، خواستگار آمدن برای دختر خانم یک امر طبیعیست.
اصلا این طرز بیان ایشان به احترام شما درست نیست. و برای مسائل دیگر هم از همین راه استفاده خواهد کرد، دانستن دلیل رفتار ایشان بسیار مهم است، البته من مشاور نیستم، فقط نظرمو ب عنوان ی دوست گفتم
نقل قول
 
 
+1 #4043 سلام ۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۶:۳۸
سلام دوستان. آدم اگه عیبش اگه پیش عده ای دوست آشنا بره، میتونه زندگی رو ادامه بده؟ چگونه؟
نقل قول
 
 
0 #4042 مهتاب ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۴۶
سلام
یه زن ۳۲ ساله ام خیلی خسته و افسرده ام از نوجوانی کار کردم هر کاری خیلی زحمت کشیدم به امید یه زندگی راحت اما دریغ دریغ مثله اینکه بعضی از ماها واقعا روزیمون نیست حالا هرچی خودمون رو به آب و آتیش بزنیم تا بوده خاستم به بابام کمک کنم حالام که همسرم که خیلی وضعش بدتراز ماست خسته شدم خسته از این همه دویدن و نرسیدن از این همه تبعیض از اینکه همه جا خدایی پیش رفتم تا دلی نشکنه ولی فقط دلم شکست ای لعنت به این زندگی
نقل قول
 
 
+1 #4041 حمید VNHN ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۰۲
راحت هم نباید باشید و خودتونو خواهشأ آزار ندیدن،سلامتی مهمتره.اگر هم تا جایی که تونستین تلاش کردین بقیشو بسپرید به خدا.تمومش کنید خوندنو.بیشتر بهتون استرس میده.باور کنید همچنین زمان میگذره لیسانستونم گرفتین که خودتونم متوجه نمیشین.مثل ما.یه روز یه دانشجو این حرفو بهم زد که ترم اول دانشگاه بودم.الان میبینم فوقمم گرفتم تو دانشگاه خوب خداروشکر نفهمیدم چطور گذشت.آرامش داشته باشید و توکل کنید.با هیچ کسی تا قبل شروع آزمون تو محوطه حرف نزنید.همشون میخوان الکی موج منفی بدن.با لب خندون برید سر جلسه.توکل بر خدا
نقل قول
 
 
+14 #4040 حمید gb ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۶:۰۱
آرع..میدونید نقل قول کردم چون حرفم شنیده نمیشه ..خدایا چرا کسی دد منو نمیفهمه .یه دو سالی هس ک بهضی از دوستانم میانو بم میگن تو آدم کس*خلی هستی و من وزی صب ظهز شب به خودم اینو میگم ینی وزی 10000 تو ذهننم به خودم میگم تو کسکلی و اینو پذیرفتم .. تو رو خدا کمکم
کنید .. کم کم میخام خود کشی کنم ناموسن ...این فکر فقط داغونم کرده ..به آ.فحزادم گفتم اونم هیچ کاری نکرد.. دوستان اگه کسی هس اینجا خداییش به ابروی حکیمه خاتون و ابالفضلو جون اون علی اصضر کمم که ..و نذر کردم اگه خوب شم ههرجوری به 10نف خیرات نم زندگیمو ونماز های شب و جعر طیارو بجا بیام ... آرزوی شفا دارم ..فقط اگه این فکر لعنتی بره ...

با حسین مددی...................
نقل قول
 
 
+2 #4039 ناشناس ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۲:۱۱
Quoting بنده خدا:
Quoting زهرا:
Quoting ناشناس:
[quote name="شیدا"]سلام من دختر 26 ساله هستم هرکی واسه خواستگاری میاد خونمونو
میبینه میره ادم وضع مالیش خوب نباشه نمیگیرن؟ ما پشت تلفن میگیم میگن تمیزی معیار ولی دروغ میگن خیلی افسرده شدم از 15 سالگی کارمون این هست


سلام ، منم ۲۳ سالمه ، از هفده سالگی خونمون خواستگار میاد و میره ، توی شهر ما اول مادر پسر به همراه دختراشون یا عروس بزرگشون باید دختر رو ببینن و اگر پسندیدن مرحله ی بعد با پسرشون تشریف میارن و گذشتن از مرحله ی پسندیده شدن توسط مادر پسر خیلی سخت و گاهی اوقات غیر ممکنه ، هربار که یه خواستگار میخواد بیاد کلی تو زحمت میفتیم ... وقتی هم که میرن دیگه خبری نیس ازشون ... شاید اگه همون مرحله اول پسر رو با خودشون ببرن خیلی بهتر باشه چون دختر و پسر هستن که میخوان با هم ازدواج کنن نه مادرش و دختر ... من فکر میکنم اکثر اونایی که این مطلبو میخونن همین فرهنگ اشتباه توی خونوادشون هست ...

دوستان بهتره اون ور قضیه رو هم نگاه کنید اگه پسر از اول با خانواده بیاد شاید دختر دلبسته اون بشه .اون وقت وقتی از طرف پسر جواب منفی باشه دختر خیلی بیشتر ناراحت می شه.


سلام ، بله الان که فکر میکنم میبینم شما درست میفرمایید خانم یا آقای بنده ی خدا ... تا حالا اینجوری به قضیه نگاه نکرده بودم ، واقعا قانع شدم . ممنون
نقل قول
 
 
+2 #4038 دختر تنها ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۸:۱۸
سلام دوستان.امشب حس تنهاترين ادم روي زمينو دارم نمي دونم كسي هست يا نه .هيچ كس رو نداشتم باهاش حرف بزنم.بعد از ٤ سال عقد تازه فهميدم شوهرم به جر اعتياد خانم باز هم هست و توي محل كارش به دروغ ميگفته با منه و ميرفته خوش گذروني.نمي دوني چه حس انزجازي دارم الان.٤ سال همه كار كردم كه زندگيم درست بشه ولي نشد چقدر گذشت كردم چون با طلاق مخالف بودم ولي ديگه تصميمو قطعي كردم.نو رو خدا واسم دعا كنيد ضيف نباشم و روي تصميمم بايستم خيلي داغونم
نقل قول
 
 
+1 #4037 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۳۷
سلام
خدایااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااا صدای منو بشنو
خدایا بخاطر همه ی چیزهایی ک بهم دادی و من ندیدم شکر
خدایا بخاطر همه چیزهایی ک ب من ندادی و تو میدونستی شر من تو اوناست و من نفهمیدم شکر
خدایا شکرت ک منو با شهدا آشنا کردی و من نمی دونستم چ تحول عجیبی تو زندگیم اتفاق افتاده از درون آروم شدم و از بیرون اتفاقات چندان تاثیری نمی ذاره
خدایااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ا بی نهایت شکککککککککککککک ککککککککککککککک ککککککککککککککک کککککککککککککرر ررررررررررررررر ررررررررررررررر رررررررررررررر....
نقل قول
 
 
0 #4036 ب یاد شهید حججی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۲۶
Quoting ناشناس:
سلام...با جوانی مذهبی اشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرعتیم با نظر خاتواده ها..... شوهرم نظراتی داره میخواد که مراسم عروسی جدا باشه و داخل سالن مردها اصلا اصلا صدای اهنگ نیاد خانوادم مخالفه...سرویس طلای نسبتا سبکی برداشتم میترسم به خانوادم نشونش بدم دعوا میکنن برای خرید عروسی میخواد خانوادم بیاد و شوهرم میترسه مادرم چیزی بگه و دلخوری پیش بیاد مامانم تهدیدم میکنه که کادوی سر عقدو کم میدم جهاز بهت کم میدم و... هرروز تو خونمون من و خانوادم جنگ و دعواس برام دعا کنین بی شوهرم و خانوادم دلخوری پیش نیاد و همه چی به خوبی تموم بشه بخدا روزبه روز دارم وزن کم‌میکنم از گریه

سلام مدیریت کن بین دوتاشون رو باصبر
نمازاتو اول وقت بخون
دعای فرج رو هر روز بخون برای فرج آقا
اگه میخوای خوب باشی باید سختی ها رو تحمل کنی پس آروم باش ولی خوب باش...
نقل قول
 
 
0 #4035 ب یاد شهید حججی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۲۲
Quoting علی رضا:
سلـام دوستان خوب

من مادرم آدمه سادیه ی منم هر چی پند و نصیحتش میکنم
نه تنها گوش نمیده بلکه شروع به دادو بیداد کردن میکنه
منم نسبت بهش فحاشی میکنم و اونم نفرین میکنه و گریه
میکنه.... بخدا قسم دیوانه شدم تو این سن 25سالگی معتاد
شدم پیر شدم.... شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم واسم
دعا کنید

سلام خودتو نگران نکن وآروم باش
دنیا ی روز هم ب نفع تو میشه ولی اونموقع پشیمون میشی ک چرا ب مامانم حرف میزدم با شهدا راهت درست میشه ی سر بزن بهشون تضمین می کننن زندگیتو ولی باید بخوای سرسختانه و مردانه...
نقل قول
 
 
+1 #4034 ب یاد شهید حججی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۱۶
Quoting یه در مونده:
سلام...خیلی اتفاقی به اینجا برخوردم...یه جوون بیست و نه ساله متاهل و دارای یک فرزند چندماهه....مدرک مهندسی کامپیوتر و دانشجوی انصرافی ارشد به دلیل نداشتن پول...چون بعد از یکسال و اندی شرکتی که براش کار میکردم تعدیل نیرو کردو چندین نفر را بی دلیل عذرشونا خواست که یکیش من بودم...حالا نزدیکه یکساله به هر دری میزنم و نمیشه... چرا خدا صداما نمیشنوه...چه نذر و دعایی بکنم تا بلکه گره از کارم باز بشه...کلی بدهی و وام دارم....خدا هیییییچ مردی را شرمنده زن و بچش نکنه... خدایااااااا کمکم کن .....

سلام دردتو خوب می فهمم، ی راهکار میدم خیلی مجربه
هر روز ب نیابت امام زمان صدقه بده هرچند خیلی کم باشه ولی هر روز بده و به امام ثابت کن ک تو فقر هم به یادش هستی و هر روز سلام ب امام زمان بده
حالا وضعیت پایین تر از خودتو ببین کسی که نداره و هر دری میزنه باز نمیشه از ی طرف تو خونه عزیزترین کسانش دارن قطره قطره جوون میدن چون مریضی صعب العلاج دارن ...
نقل قول
 
 
0 #4033 ب یاد شهید حججی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۱۰
Quoting زهرا:
مادری هستم دوتا دخترام ۳۴ و ۳۲ سالشونه و نجیب و پاکن.هیچ خاستگاری ندارن.عده ای میگن که اینهارو جادو کردن.ایا این حرف درست هست یا نه؟

سلام
درست نیست فقط براشون دعا کنید و به خودشون هم بگید برای کسانی که ازدواج نکردن و میشناسن زیاد دعا کنن12هزارتاش برمی گرده به خودشون، ناامید هم نشید دست خدا پُره دست بنده های خدا خالیه
نقل قول
 
 
+1 #4032 صبا ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۰۶
[quote name="مونا"]سلام به همه دوستای گل سمت خداییم امیدوارم حال همتون خوب باشه
خیلی وقته اینجا نیومدم و پست نذاشتم ...
دلم خیلی گرفته یادش بخیر روزایی که دلم میگرفت تنها همدمم اینجا بود و به اینجا پناه می آوردم و اروم میشدم و ...
بچه ها واقعا الانم دلم خیلی گرفته خیلی زیاد ... هیچ چیز آرومم نمیکنه برام دعا کنید ...
دو سال و نیمه که ازدواج کردم همسرم توی یه شرکت کار میکنه شش هفت ماهه حقوق نگرفته پارسال هم همینطور بود ما خیلی دچار تنگنا شدیم هیچ سرمایه ای هم نداریم برای شروع یه کار جدید و هیچ کس هم نداریم برای کمک ... دوست داریم بچه دار بشیم نمیشه ، هیچی پول برای خوراک خودمون هم نداریم ...
فقط فقط برامون دعا کنید ... خیلی دلم گرفته ...[/q[quote name=",دختر تنها"]سلام من یه سالی میشه که این سایت و دنبال میکنم ، تا حالا ندیدم کسی بیاد بگه مشکلش حل شده ،من قبلا نماز میخوندم ولی دیگه نمیخونم ، اصلا دلیل خلقت خودمو نمیدونم ،هر چی با خدا حرف میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ،خسته شدم از بس التماس کردم زجه زدم ،هر چی بزرگ تر میشم به بدبختیم بیشتر پی میبرم ،برا یه دختر خیلی سخته خانوادش منتظر شوهر دادنش باشن ،سخته کتک خوردن از مادر بدون هیچ دلیلی ،سخته هزینه نکنن براش ،هرچی بخواد بگن نداریم ،سخته با هیچ فامیلی نه عمو نه خاله نه هیچ کس دیگه رفت و امد نداشته باشن ،فقط خودت باشی و تنهاییت ،سخته مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن ..خدایا نمیدونم میشنوی یا نه ولی این زندگیت عادلانه نیست[/quot
ولی من با شهدا داره مشکلم حل میشه داره میشه واقعا
نقل قول
 
 
+1 #4031 صبا ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۰۰
Quoting سرگردان:
حالم خوب نیست، عصبی شدم، دیگه حال نماز و صحبت با خدا رو ندارم، از خودم خسته شدم، حریف نفسم نمیشم، من خودارضایی نمیکنم، این روزا تا از گناه و مغلوب نفس شدن حرف میزنی، فوری بقیه فکرشون میره طرف خودارضایی.
زود از کوره درمیرم، حتی نسبت به پدر و مادرم. در حالت عادی هم بعد از صحبت کردن از اینکه چرا صحبت کردم ناراحتم و از دست خودم عصبانی میشم، حالم خوب نیست، نمیدونم چکار کنم، من حریف خودم نمیشم، خیلی گناه میکنم، نیست بودن من بهتر از هست بودنمه، ایکاش من از ازل نبودم، من یه سرگردونم، برای من دعا کنید

سلام منم همین حل رو دارم ولی با شهدا دارم بهتر میشم خودم دارم میفهمم کلیپ نوشته در مورد شهدا ببین وبخون خوب میشی خیلی زودتر از تصورت اصلا آدم رو می برن ی جای دیگه
نقل قول
 
 
+1 #4030 صبا ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۰:۵۴
Quoting ,دختر تنها:
سلام من یه سالی میشه که این سایت و دنبال میکنم ، تا حالا ندیدم کسی بیاد بگه مشکلش حل شده ،من قبلا نماز میخوندم ولی دیگه نمیخونم ، اصلا دلیل خلقت خودمو نمیدونم ،هر چی با خدا حرف میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ،خسته شدم از بس التماس کردم زجه زدم ،هر چی بزرگ تر میشم به بدبختیم بیشتر پی میبرم ،برا یه دختر خیلی سخته خانوادش منتظر شوهر دادنش باشن ،سخته کتک خوردن از مادر بدون هیچ دلیلی ،سخته هزینه نکنن براش ،هرچی بخواد بگن نداریم ،سخته با هیچ فامیلی نه عمو نه خاله نه هیچ کس دیگه رفت و امد نداشته باشن ،فقط خودت باشی و تنهاییت ،سخته مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن ..خدایا نمیدونم میشنوی یا نه ولی این زندگیت عادلانه نیست

سلام عزیزم تاحالا فکر کردی خدا تو رو بیشتر دوست داره ک سختی بهت داده ب اندازه خودت هم داده ولی حیف که غافل شدی از خدا مطمئن باش تنایی های آدم رو خدا فقط پر می کنه اگه درداتو به خدا میگی خوشی ها و سلامتی جسمتو و داشتن خانواده و... رو هم ب خدا بگو، اگه انصاف داری باید ثابت کنی به خدا، باید چشم بگی به خدا
نقل قول
 
 
+1 #4029 پوپک ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۸:۱۸
وای خدا چرا بعضیا حق آدمو نمیدن آخه
دختری هستم که فوق لیسانس دارم و تا موقعی که بتونم کار ثابتی پیدا کنم برای خودم آزاد کار میکنم.
ولی یه موضئعی هست که خسته شدم دیگه... انگیزه کار ازم گرفته شده بخدا. با اینکه همیشه خواستم رو پای خودم باشم. خیلیها پولمو نمیدن. نصفشو میدن و بقیشو میخورن میره.
استاد دانشگاهی که جای مهر رو پیشونیشه و الانم رفته مکه پولمو نداده.
فلان خانم یا آقا به دادن حق الزحمه من که شده یا منت سرم میذاره یا بدبخت میشه و نداره که بده... خب چرا از اول نمیگن که توان پرداخت ندارن.
بخدا منم هزارتا گیر دارم تو زندگیم. چون به زبان نمیارم به این معنی نیست که دارم پول پارو میکنم.
بخدا سعی میکنم همه هزینه ها مو خودم بدم و خانوادم بزحمت نیوفتن. ولی نمیدونم چرا اینطور میشه.
همون استاد دانشگاه متظاهر که تا اذان میدن میره مسجد و صف اول وایمیسته و همون خانم و یا آقایی که حقمو نمیدن اگه اون دنیا و قیامتی وجود داره که من از حقم نمیگذرم و حسلبمون اون دنیا...........................
نقل قول
 
 
+1 #4028 احمد ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۸:۰۲
یه آرزو دارم . فقط اینجا گفتم ، تا احساس کنم که همه میدونن
شهادت
آرزوی بزرگ منه
خدایا منو لایق بدون
نقل قول
 
 
+1 #4027 همدرد ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۷:۰۱
Quoting ناشناس:
سلام...با جوانی مذهبی اشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرعتیم با نظر خاتواده ها..... شوهرم نظراتی داره میخواد که مراسم عروسی جدا باشه و داخل سالن مردها اصلا اصلا صدای اهنگ نیاد خانوادم مخالفه...سرویس طلای نسبتا سبکی برداشتم میترسم به خانوادم نشونش بدم دعوا میکنن برای خرید عروسی میخواد خانوادم بیاد و شوهرم میترسه مادرم چیزی بگه و دلخوری پیش بیاد مامانم تهدیدم میکنه که کادوی سر عقدو کم میدم جهاز بهت کم میدم و... هرروز تو خونمون من و خانوادم جنگ و دعواس برام دعا کنین بی شوهرم و خانوادم دلخوری پیش نیاد و همه چی به خوبی تموم بشه بخدا روزبه روز دارم وزن کم‌میکنم از گریه

سلام
خب به مادرتون بگین جهیزیه هر چقدر دوست دارین بدین، بگین که ازشون ممنون و سپاسگذارید به هر حال.
بهشون بگید طلا با ارزش تر از اعصاب و سلامت روان و زندگی من نیست.
در مورد مجلس هم بگین که خودتون هم صد در صد مخالف عروسی مختلط هستید و خیلی گناهه. و قسمت آقایون هم بگین حالا آقایون نرقصند و آهنگ نباشه مگه چه اتفاقی میافته؟ من و همسرم نمیخوایم شروع زندگیمون با گناه باشه.
احساس رضایتتون رو نسبت به همسرتون با قاطعیت اما بدون پرخاشگری و با حفظ احترام به خانواده خودتون ابراز کنید. همه چیز دست خودتونه. به خدا توکل کنید حل میشه.
نقل قول
 
 
+2 #4026 همدرد ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۶:۵۱
Quoting علی رضا:
سلـام دوستان خوب

من مادرم آدمه سادیه ی منم هر چی پند و نصیحتش میکنم
نه تنها گوش نمیده بلکه شروع به دادو بیداد کردن میکنه
منم نسبت بهش فحاشی میکنم و اونم نفرین میکنه و گریه
میکنه.... بخدا قسم دیوانه شدم تو این سن 25سالگی معتاد
شدم پیر شدم.... شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم واسم
دعا کنید

سلام
چون شما معتاد هستی نمیشه روی قضاوت شما در مورد مادرتون حساب کرد. بهتره خودتون هم در مورد قضاوتتون شک کنید.
ایکاش اعتیاد رو بذارید کنار، چیز دیگه نبود برید سراغش که رفتی معتاد شدی؟؟؟؟؟ فکر میکنید هنر کردید که معتاد شدید؟؟؟
بیچاره مادرتون، خدا بهشون صبر و آرامش بده.
شما فقط 25 سالتونه، به خودتون رحم کنید.
اول اعتیاد رو بذارین کنار، بعد پی حل مشکلات دیگه زندگیتون باشید.
نقل قول
 
 
+1 #4025 همدرد ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۶:۴۳
Quoting زهرا:
مادری هستم دوتا دخترام ۳۴ و ۳۲ سالشونه و نجیب و پاکن.هیچ خاستگاری ندارن.عده ای میگن که اینهارو جادو کردن.ایا این حرف درست هست یا نه؟


سلام
نه خانم عزیز، جادو چیه، الان خیلی از دخترا خواستگار ندارند. خداوند قادر مطلقه و همه نیروها و قدرتها در دستان خداوند هست. به خدا توکل کنید، اگر هم مورد مناسب ازدواج برای دختر خانمهاتون نیومد ناراحت نشین، همه خوشبختی و سعادت یک انسان با ازدواج تضمین نمیشه.
به دختر خانمهاتون فشار روانی وارد نکنید و بروز ندید.
نقل قول
 
 
0 #4024 محمد ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۶:۲۳
Quoting درسا:
سلام.من دختری هستم 20ساله دوتا خاستگاردارم.یکی فامیله نزدیکه 36سالشه و خوش اخلاق وبااخترام رفتار میکنه که خود پسره از مادرم منو خاستگاری کرده ولی فعلا نمیخواد خانوادش بنابه دلایلی که نمیدونم این مسئله رو بدونن و دوسال وقت خواسته که مشکلش را حل کنه .ومادرم بهش جواب مثبت نداده وبهش گفته اگه دختر منو میخوای با خانواده ات صحبت کن. وخاستگار دومم نظامیه فامیل دورمونه که خانوادش با احترام اومدن و منو از مادرم خاستگاری کردن.جواب بله رو مادرم داده و ما منتظر هستیم که همدیگرو ببینیم چون من و اقا پسر همدیگر رو ندیدیم
الان خاستگار اولم که فهمیده قضیه رو پاتوی یه کفش کرده که اجازه نمیدم باکسی به غیر از من ازدواج کنی فقط فرصت دوساله میخواد.
الان من چیکار کنم به کدوم جواب بدم منو راهنمایی کنین که به کدوم از این دوتا جواب مثبت بدم که باعث ناراحتی و دعوا نشه.باسپاس فراوان بی زحمت سریع جواب بدین .

سلام
اختلاف سنی شما و خواستگار 36 ساله حدود 16 سال هست. خیلی زیاده بنظرم. فاصله سنی زیاد خیلی مهمه. بهتره به خواستگار دوم فکر کنید و به اصرار اون خواستگار 36 ساله توجه نکنید، خیلی ها اصرار میکنند، شما به فکر خودتون باشید.
نقل قول
 
 
0 #4023 زهره ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۰۱:۲۳
با عرض سلام خدمت کارشناس محترم برنامه سمت خدا و مجری توانمند ان من دختری 17 ساله هستمکه روزی به صورت اتفاقی برنامه شمارا که اقای حسنی درباره کسانی که تا حالا مشهد مقدس نرفته اند رادیدم وتحت تاثیر حرف های ایشان قرار گرفتم وان لحظه تصمیم گرفتممقدار پولی که از عیدی هایم به مبلغ یک میلیون تومان چند سال جمع کرده ام را به این عزیزان بدهم به خدا قسم وقتی این تصمیم را گرفتم خیلی از مشکلاتم دارد یکی پس از دیگری حل می شود فقط یک خواسته دارم این که به تمامی کسانی به پابوس اقا می روند بگویید خیلی دعایم کنند که محتاج دعا هستم فقط هرچه عدد 8 را به سامانه برنامه تان می فرستم کسی بامن تماس نمی گیرند لطفا پیگیری کنید تا من هم در این کار خیر سهیم باشم03536255262
نقل قول
 
 
+1 #4022 ستاره ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۷:۳۲
با سلام
تنها راه فقط مردن هست و رفتن پیش خدا . تکراری نیست ، برای جلب توجه هم نیست، افکار زودگذر هم نیست . من اشتباه کردم که وقتی میخواستم خودم رو بکشم خبر دادم . اگه قصد خودکشی دارید به دیگران خبر ندید اگر هم فهمیدند حرفهاشون رو باور نکنید .هیچکس هیچ کمکی بهتون نمیکنه . همش دروغه . درسته خودکشی جرم هست ،اون دنیا جات توی جهنمه ولی هزار بار بهتر از اینه که توی کثافت غرق بشی . اینجوری یه گناه میکنی ، با زنده موندنت هزار تا گناه.بهترین راه خودکشی هست. شعار نیست خود من شدیدا دارم تمرین میکنم تا دوباره جراتش رو بدست بیارم. اینجوری یک گناه داری و شاید بعد از مدتی عذاب بخشیده بشی .
نقل قول
 
 
+1 #4021 فریبا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۴:۳۷
من ده ساله که ازدواج کردم.دو تا بچه دارم.خیلی تنهام.شوهرم به خاطر شرایط کاری هیچوقت پیشم نیست.هیچکسو ندارم باهاش دردو دل کنم.خیلی تنهام.خیییییییلی
نقل قول
 
 
0 #4020 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۴:۲۵
[quote name="یه در مونده"]سلام...خیلی اتفاقی به اینجا برخوردم...یه جوون بیست و نه ساله متاهل و دارای یک فرزند چندماهه....مدرک مهندسی کامپیوتر و دانشجوی انصرافی ارشد به دلیل نداشتن پول...
سلام دعای توسل بخونین واستغاثه به حضرت امام زمان صلوات با وعجل فرجهم هرقدر میتونین 14 هزار تاش عالیه انشالله حاجت روا بشین و خبرشو بمابدین
نقل قول
 
 
0 #4019 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۳۷
Quoting بنده خدا:
Quoting زهرا:
Quoting ناشناس:
Quoting شیدا:
سلام من دختر 26 ساله هستم هرکی واسه خواستگاری میاد خونمونو
میبینه میره ادم وضع مالیش خوب نباشه نمیگیرن؟ ما پشت تلفن میگیم میگن تمیزی معیار ولی دروغ میگن خیلی افسرده شدم از 15 سالگی کارمون این هست


سلام چون دختر و پسر هستن که میخوان با هم ازدواج کنن نه مادرش و دختر ... من فکر میکنم اکثر اونایی که این مطلبو میخونن همین فرهنگ اشتباه توی خونوادشون هست ...

بله متاسفانه این روزها خانواده اقا پسر ها به قصد خوش گذرانی اینطرف و انطرف میروند و دائم روی دخترها عیب میگذارند
ک این سفید است، اون سیاه است، این چاق است، اون لاغر است ... دختر در جامعه امروز به یک کالا تبدیل شده است. بعد هم میگویند دخترها توقعات بالایی دارند

دوستان بهتره اون ور قضیه رو هم نگاه کنید اگه پسر از اول با خانواده بیاد شاید دختر دلبسته اون بشه .اون وقت وقتی از طرف پسر جواب منفی باشه دختر خیلی بیشتر ناراحت می شه.


چی دلبسته بشه مگه همینطور الکیه

به نظر من دختر های سرزمین باید از پسرها هم قوی تر باشن
چون که اونا بیشتر تو این دوره زمونه اذیت میشن .. باید قوی
باشن باید یاد بگیرن زود وابسته نشن
نقل قول
 
 
+1 #4018 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۳۱
Quoting لاله:
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَليمٍ
خدايا از تو امان خواهم در آن روزى كه سود ندهد كسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن كس كه دلى پاك به نزد خدا آورد
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ يَعَضُّ الظّالِمُ عَلى يَدَيْهِ يَقُولُ يا لَيْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبيلاً
و از تو امان خواهم در آن روزى كه بگزد شخص ستمكار هر دو دست خود را و گويد اى كاش گرفته بودم با پيامبر راهى
وَاَوَلا مَوْلُودٌ هُوَ جازٍ عَنْ والِدِهِ شَيْئاً اِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقُّ
و از تو امان خواهم در آن روزى كه كيفر نبيند پدرى بجاى فرزندش و نه فرزندى كيفر شود بجاى پدرش براستى وعده خدا حق است
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَنْفَعُ الظّالِمينَ مَعْذِرَتُهُمْ وَلَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوَّءُ الدّارِ
و از تو امان خواهم در آن روزى كه سود ندهد ستمكاران را عذرخواهيشان و بر ايشان است لعنت و ايشان را است بدى آن سراى
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا تَمْلِكُ نَفْسٌ لِنَفْسٍ شَيْئاً وَالاَْمْرُ يَوْمَئِذٍ لِلَّهِ
و از تو امان خواهم در روزى كه مالك نيست كسى براى كسى ديگر چيزى را و كار در آن روز بدست خدا است


آبجی این که مناجات امیر هستش میگفتی بریم بخونیم خودمون

شما اینقد اذیت نمیشدی واسه تایپش

ولی بازم ممنون
نقل قول
 
 
+1 #4017 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۲۶
Quoting زهرا:
مادری هستم دوتا دخترام ۳۴ و ۳۲ سالشونه و نجیب و پاکن.هیچ خاستگاری ندارن.عده ای میگن که اینهارو جادو کردن.ایا این حرف درست هست یا نه؟


اگه کسی با شما مشکلی چیزی داره

آره امکانش است که سٍحر و جادو شده باشین و این حرف درسته

.... باید دنبال باطل کردنش باشید

ان شاءالله مادرم دوتا داماد خوب و خوشگل گیرت بیاد
نقل قول
 
 
0 #4016 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۲۳
Quoting نازدار:
چگونه میتوانم خودم را بخاطر دروغی که به تنهاترین دوستم گفته ام ببخشم خدا شاهده اولش فقط بخاطر تسکین دوستم بود ولی بعدش ادامه پیدا کرد ترس از دست دادنش باعث شد ادامه بدم ولی بالاخره پارسال همه چیزو بهش گفتم الان یه سال ازش خبری ندارم تو این مدت بارها خودمو لعنت کردم و آرزوی مرگ کردم من واقعا اونو دوست دارم قصد فریب شو نداشتم فقط از روی یه تصمیم بچه گانه فکر کردم با دروغی که بهش میگم اون کمتر مشکلاتشو احساس میکنه قصدم کمک بود ولی راه رو اشتباه رفتم الان نمیدونم باید چیکار کنم کمکم کنید خواهش میکنم

سلام خدمت دوستای گلم
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیونه میشم نمیدونم باید چیکار کنم باید هر طور شده حلش کنم وگرنه زندگیم نابود میشه امسال کنکور داشتم ولی بخاطر این موضوع نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم اگه امسالم اینطوری برم جلو دیگه هیچی کمکم کنید


والا ما که نفهمیدیم چی گفتی

مگه با یه دروغ زندگی آدم نابود میشه؟؟؟
نقل قول
 
 
-1 #4015 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۲۰
Quoting درسا:
سلام.من دختری هستم 20ساله دوتا خاستگاردارم.یکی فامیله نزدیکه 36سالشه و خوش اخلاق وبااخترام رفتار میکنه که خود پسره از مادرم منو خاستگاری کرده ولی فعلا نمیخواد خانوادش بنابه دلایلی که نمیدونم این مسئله رو بدونن و دوسال وقت خواسته که مشکلش را حل کنه .ومادرم بهش جواب مثبت نداده وبهش گفته اگه دختر منو میخوای با خانواده ات صحبت کن. وخاستگار دومم نظامیه فامیل دورمونه که خانوادش با احترام اومدن و منو از مادرم خاستگاری کردن.جواب بله رو مادرم داده و ما منتظر هستیم که همدیگرو ببینیم چون من و اقا پسر همدیگر رو ندیدیم
الان خاستگار اولم که فهمیده قضیه رو پاتوی یه کفش کرده که اجازه نمیدم باکسی به غیر از من ازدواج کنی فقط فرصت دوساله میخواد.
الان من چیکار کنم به کدوم جواب بدم منو راهنمایی کنین که به کدوم از این دوتا جواب مثبت بدم که باعث ناراحتی و دعوا نشه.باسپاس فراوان بی زحمت سریع جواب بدین .


همین نظامیه رو قبول کن مگه به اون چهل ساله تعهد دادی

که باهاش ازدواج میکنی
نقل قول
 
 
+1 #4014 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۱۵
[quote name="نازدار"]چگونه میتوانم خودم را بخاطر دروغی که به تنهاترین دوستم گفته ام ببخشم
سلام میشه بیشتر توضیح بدین آیا این دروغ به دوستتان به زندگیش یا آبرو یا تحصیلش ضربه ای زده ؟؟ بجز ناراحت شدن و قهر ایشون باشما آیا اتفاق دیگه ای افتاده که جبران ناپذیر باشه؟؟؟ چرا اینقدر به دوستتون وابسته این؟ ببینید مااجازه نداریم با خودمون بدرفتاری کنیم یعنی اینکه شماحق ندارید باچنین احساس گناه شدیدی خودوزندگیتونو نابودکنین لطفا توضیح کاملتری بدین تاانشالله کمکتون کنم
نقل قول
 
 
0 #4013 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۳:۰۶
[quote name="درسا"]سلام.من دختری هستم 20ساله دوتا خاستگاردارم.یکی فامیله نزدیکه 36سالشه .....
سلام .اولا 16 سال فاصله سنی خیلی خیلی زیاده .شماوایشان در2دوره کاملامتفاوت ازعمربه سرمی برید و نیازها و دیدگاههایتان خیلی فرق دارد دوما شماباید اول معیارهای مشخصی برای همسرآینده خوددرنظربگیرید وبعدباکسی که مطابق با مهمترین معیارهاهست ازدواج کنید .بجای اینکه نگران ناراحت شدن دیگران باشید جدا به فکر آینده خودتون باشید صحبت یک عمرزندگیست .سوما عجله نکنید مگرحتماباید بایکی ازاین 2نفرازدواج کنید؟؟؟
نقل قول
 
 
+1 #4012 درسا ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۶:۱۶
سلام.من دختری هستم 20ساله دوتا خاستگاردارم.یکی فامیله نزدیکه 36سالشه و خوش اخلاق وبااخترام رفتار میکنه که خود پسره از مادرم منو خاستگاری کرده ولی فعلا نمیخواد خانوادش بنابه دلایلی که نمیدونم این مسئله رو بدونن و دوسال وقت خواسته که مشکلش را حل کنه .ومادرم بهش جواب مثبت نداده وبهش گفته اگه دختر منو میخوای با خانواده ات صحبت کن. وخاستگار دومم نظامیه فامیل دورمونه که خانوادش با احترام اومدن و منو از مادرم خاستگاری کردن.جواب بله رو مادرم داده و ما منتظر هستیم که همدیگرو ببینیم چون من و اقا پسر همدیگر رو ندیدیم
الان خاستگار اولم که فهمیده قضیه رو پاتوی یه کفش کرده که اجازه نمیدم باکسی به غیر از من ازدواج کنی فقط فرصت دوساله میخواد.
الان من چیکار کنم به کدوم جواب بدم منو راهنمایی کنین که به کدوم از این دوتا جواب مثبت بدم که باعث ناراحتی و دعوا نشه.باسپاس فراوان بی زحمت سریع جواب بدین .
نقل قول
 
 
+5 #4011 ,دختر تنها ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۳:۲۱
سلام من یه سالی میشه که این سایت و دنبال میکنم ، تا حالا ندیدم کسی بیاد بگه مشکلش حل شده ،من قبلا نماز میخوندم ولی دیگه نمیخونم ، اصلا دلیل خلقت خودمو نمیدونم ،هر چی با خدا حرف میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ،خسته شدم از بس التماس کردم زجه زدم ،هر چی بزرگ تر میشم به بدبختیم بیشتر پی میبرم ،برا یه دختر خیلی سخته خانوادش منتظر شوهر دادنش باشن ،سخته کتک خوردن از مادر بدون هیچ دلیلی ،سخته هزینه نکنن براش ،هرچی بخواد بگن نداریم ،سخته با هیچ فامیلی نه عمو نه خاله نه هیچ کس دیگه رفت و امد نداشته باشن ،فقط خودت باشی و تنهاییت ،سخته مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن ..خدایا نمیدونم میشنوی یا نه ولی این زندگیت عادلانه نیست
نقل قول
 
 
+1 #4010 نازدار ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۲:۲۵
چگونه میتوانم خودم را بخاطر دروغی که به تنهاترین دوستم گفته ام ببخشم خدا شاهده اولش فقط بخاطر تسکین دوستم بود ولی بعدش ادامه پیدا کرد ترس از دست دادنش باعث شد ادامه بدم ولی بالاخره پارسال همه چیزو بهش گفتم الان یه سال ازش خبری ندارم تو این مدت بارها خودمو لعنت کردم و آرزوی مرگ کردم من واقعا اونو دوست دارم قصد فریب شو نداشتم فقط از روی یه تصمیم بچه گانه فکر کردم با دروغی که بهش میگم اون کمتر مشکلاتشو احساس میکنه قصدم کمک بود ولی راه رو اشتباه رفتم الان نمیدونم باید چیکار کنم کمکم کنید خواهش میکنم

سلام خدمت دوستای گلم
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیونه میشم نمیدونم باید چیکار کنم باید هر طور شده حلش کنم وگرنه زندگیم نابود میشه امسال کنکور داشتم ولی بخاطر این موضوع نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم اگه امسالم اینطوری برم جلو دیگه هیچی کمکم کنید
نقل قول
 
 
0 #4009 زهرا ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۱:۱۰
مادری هستم دوتا دخترام ۳۴ و ۳۲ سالشونه و نجیب و پاکن.هیچ خاستگاری ندارن.عده ای میگن که اینهارو جادو کردن.ایا این حرف درست هست یا نه؟
نقل قول
 
 
+2 #4008 یه در مونده ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۸:۲۱
سلام...خیلی اتفاقی به اینجا برخوردم...یه جوون بیست و نه ساله متاهل و دارای یک فرزند چندماهه....مدرک مهندسی کامپیوتر و دانشجوی انصرافی ارشد به دلیل نداشتن پول...چون بعد از یکسال و اندی شرکتی که براش کار میکردم تعدیل نیرو کردو چندین نفر را بی دلیل عذرشونا خواست که یکیش من بودم...حالا نزدیکه یکساله به هر دری میزنم و نمیشه... چرا خدا صداما نمیشنوه...چه نذر و دعایی بکنم تا بلکه گره از کارم باز بشه...کلی بدهی و وام دارم....خدا هیییییچ مردی را شرمنده زن و بچش نکنه... خدایااااااا کمکم کن .....
نقل قول
 
 
0 #4007 سید ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۰۸:۲۴
باسلام و درود بابت برنامه بسیار خوبتان.راستش میخاستم بدونم چرا فایل متنی برنامه رو حذف کردید.آخه ما از این طریق راحتر بودیم .بهتر برنامه رو میگیری میکردیم.خواهش میکنم فایل متنی رو دوباره برقرار کنید.ما را محروم نکنید از این برنامه.محروم نکنید.خیلیها خوب نمیتونن بشنوند اما میتونن بخونن
نقل قول
 
 
+1 #4006 حمیده سلمانی زاده ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۰۶:۵۷
و خدایی که همین نزدیکی است....
نقل قول
 
 
+1 #4005 حمیده سلمانی زاده ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۰۶:۵۲
با سلام زنی ۳۴ساله هستم که با با زندگی سخت در دوران کودکی تا زمان ازدواج در گیر مشکلات مالی خانواده ام بودم و حال که ۱۰ساله ازدواج کردم درگیر مشکلات مالی همسرم. البته این شکلات به دلیل بچه دار شدنمان بود چون بعد از ۷ سال زندگی مشترک و درمان های گران صاحب فرزندی سالم شدیم وچون که این مسائل را خانواده ها نمی دانستند مجبور شدیم خودمان با گرفتن وام و گاهی قرض از دوستان هزینه ها را پرداخت کنیم و الان بعد از این مدت دچار مشکلات مالی شدیم و باید اقساط بانک و بد و طلب دوستان پرداخت شود. خدا می داند که همسرم مردی بسیار باخدا و سختکوش است اما مشکلات مالی بسیار اورا در اوج جوانی پیر و فکری کرده است و حال با داشتن دخترم نمی توانیم حتی کوچک ترین خواسته اش را برآورده کنیم .از شما دست اندرکاران این برنامه خدایی تقاضا دارم اگر ممکن است در برنامه مشکل بنده را مطرح نمایید شاید از این طریق خیرین به زندگی ما کمک کنند تا شاید بشود مابقی عمرمان بدهکار کسی نباشیم و بتوانیم سر منتهی برای دخترمان تهیه کنیم. سپاس فراوان از همکاری شما عزیزان.
نقل قول
 
 
0 #4004 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۰۴:۱۹
سلـام دوستان خوب

من مادرم آدمه سادیه ی منم هر چی پند و نصیحتش میکنم
نه تنها گوش نمیده بلکه شروع به دادو بیداد کردن میکنه
منم نسبت بهش فحاشی میکنم و اونم نفرین میکنه و گریه
میکنه.... بخدا قسم دیوانه شدم تو این سن 25سالگی معتاد
شدم پیر شدم.... شما بگین چیکار کنم خواهش میکنم واسم
دعا کنید
نقل قول
 
 
+2 #4003 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۱۲:۲۴
سلام. التماس دعا از همه خواهر برادران مومن
نقل قول
 
 
+1 #4002 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۱۲:۲۳
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَليمٍ
خدايا از تو امان خواهم در آن روزى كه سود ندهد كسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن كس كه دلى پاك به نزد خدا آورد
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ يَعَضُّ الظّالِمُ عَلى يَدَيْهِ يَقُولُ يا لَيْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبيلاً
و از تو امان خواهم در آن روزى كه بگزد شخص ستمكار هر دو دست خود را و گويد اى كاش گرفته بودم با پيامبر راهى
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ يُعْرَفُ الْمُجْرِمُونَ بِسيماهُمْ فَيُؤْخَذُ بِالنَّواصى وَالاَْقْدامِ
و از تو امان خواهم در روزى كه شناخته شوند جنايتكاران به سيما و رخساره شان و بگيرندشان به پيشانيها و قدمها
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَجْزى والِدٌ عَنْ وَلَدِهِ وَلا مَوْلُودٌ هُوَ جازٍ عَنْ والِدِهِ شَيْئاً اِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقُّ
و از تو امان خواهم در آن روزى كه كيفر نبيند پدرى بجاى فرزندش و نه فرزندى كيفر شود بجاى پدرش براستى وعده خدا حق است
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا يَنْفَعُ الظّالِمينَ مَعْذِرَتُهُمْ وَلَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوَّءُ الدّارِ
و از تو امان خواهم در آن روزى كه سود ندهد ستمكاران را عذرخواهيشان و بر ايشان است لعنت و ايشان را است بدى آن سراى
وَاَسْئَلُكَ الاَْمانَ يَوْمَ لا تَمْلِكُ نَفْسٌ لِنَفْسٍ شَيْئاً وَالاَْمْرُ يَوْمَئِذٍ لِلَّهِ
و از تو امان خواهم در روزى كه مالك نيست كسى براى كسى ديگر چيزى را و كار در آن روز بدست خدا است
نقل قول
 
 
+2 #4001 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۰۷:۵۴
سلام ...
تک دختر یک خانوادم ... دلم میخواد یه جایی یکم از خودم بگم ... یه خونواده معمولی با سه تا دانشجو که از بس خرج درس و دانشگاه داده بود رو به فقیری رفته بود ... پدرم یه مغازه دار ساده بود ... همیشه دوس داشتم کمک حال مامان و بابام باشم ، همیشه با هم همفکری میکردیم و بهترین تصمیم رو میگرفتیم ... مادر و پدرم با اینکه سواد آنچنانی نداشتند ولی بهتر از یه فرد تحصیلکرده عمل میکردن ... هر کاری که میخوان بکنن همیشه نظر منو بعنوان کوچکترین فرد خانواده میپرسن و من احساس بزرگ شدن و مهم بودن میکنم :-) وقتی نظری دارم بهم گوش میدن و اگه درست باشه عملی میکنن ... خلاصه با همکاری از خیلی از مشکلات گذشتیم ..... خدایا مشکل همه رو حل کن ... الهی آمین...
نقل قول
 
 
+2 #4000 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۰۷:۳۷
سلام...با جوانی مذهبی اشنا شدم و تصمیم به ازدواج گرعتیم با نظر خاتواده ها..... شوهرم نظراتی داره میخواد که مراسم عروسی جدا باشه و داخل سالن مردها اصلا اصلا صدای اهنگ نیاد خانوادم مخالفه...سرویس طلای نسبتا سبکی برداشتم میترسم به خانوادم نشونش بدم دعوا میکنن برای خرید عروسی میخواد خانوادم بیاد و شوهرم میترسه مادرم چیزی بگه و دلخوری پیش بیاد مامانم تهدیدم میکنه که کادوی سر عقدو کم میدم جهاز بهت کم میدم و... هرروز تو خونمون من و خانوادم جنگ و دعواس برام دعا کنین بی شوهرم و خانوادم دلخوری پیش نیاد و همه چی به خوبی تموم بشه بخدا روزبه روز دارم وزن کم‌میکنم از گریه
نقل قول
 
 
+2 #3999 نذر ظهور ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۰۶:۲۰
سلام به همه سمت خداییهای عزیز دوستان گرامی می خوام با کمک هم از الان تا عید غدیر حداقل 14هزار صلوات با ((وعجل فرجهم )) بفرستیم برای تعجیل در ظهور امام عزیزمان...خیلی خیلی امیدوارم که با کمک شما به 40 هزارتا برسه .خواهش میکنم شرکت کنین و دوستانتون رو هم خبر کنین به امید دیدار حضرت دوست....از مدیر محترم سایت تقاضا دارم پیامهامونو زود بزود منتشر کنند و ازشون خیلی ممنون و متشکرم من واسه شروع 2 هزار صلوات برداشتم...اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم دوستان عزیزمنتظرم
نقل قول
 
 
-1 #3998 ازدنیاخستم ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۰۵:۱۶
سلام تقریبا۲ماه پیش اینجابه خاطرکاری که خدابهم دادشکرگزاری کردم ولی خداسر۱ماه اوت کاروازم گرفت نمیدونم چراولی من هزاربارشکرکردم کسایی که دلنوشتموخونده بودن گفتن خوش به حالت خداصداتوشنیده واین حرفاخواستم بگم خدادستموول کردخوشی به من نیومده,ازخداخیل ی ناراحتم چون هیچوقت منوندیداگه قراربودفقط۱ماه برم خوب اصلاجورنمیکرد.عشقم سربازهرچی دعاکردم معاف بشه نشد۲تاازعزیزاشو ازدست داده الانم سربازی رفته کل موهاش سفیدشده الان من ازخداچی بخام؟چی به بگم؟خدایی که دست عشقموول کرده وقتی میبینم افسرده شده چیکارکنم؟هیچ پارتی هم نداریم بگیم که حدقل بعداموزشی بیفته شهرخودشون الان که خدانمیشنوه شماکه بندشی شمابگیدازکجایه سرهنگی چیزی گیربیارم که عشقموبندازه شهرخودشون,اخه دنیاچراانقدپست شده چراجوونابایدافس رده بشن چرابایدخداصدامو نونشنوه,بینتون کسی نیس که بخادکمکمون کنه خداکه نکردشماهم نمیکنین؟فقط عشقم بیفته شهرخودشون هیچی نمیخام داره داغون میشه کل جوونیش رفت خداپشتش نیس نه پول نه پارتی حتی مادری نبودکه بدرقش کنه غصه داره کواون خداکه دل عشقموشادکنه خداییم هس؟واقعامیبینه حال عشقمو,کارموگرفت درک حدقل عشفموداغون نکنه
نقل قول
 
 
0 #3997 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۰۴:۰۳
Quoting یاقمر بنی هاشم:
والله قسم مردهای این زمونه اینا هستن
همینا هستن که نمایندهامون میتونن تو مجلس با خیال راحت سلفی
بگیرن....


بسم رب المهدی
بحث رو لطفا سیاسی نکنید
هرکسی در مقام ومنزلت خودش برای ملت شریف ایران عزیز و قابل احترام هست
عده از کشور و حرم اهلبیت دفاع می کنند
و عده ای دیگر کار اداره امورات کشوری را بر عهده می گیرند
هیچ شغلی در دنیا بدون زحمت نیست و همه ما باید قدر دان زحمات همه مسئولان کشور و نیز مدافعان حرم و کشور باشیم

بون هیچ گونه تبعیض و تحقیری

1.چه بحث سیاسی؟؟؟

2.یه نفر باعث حقارت یه ملت میشه و یه نفر باعث عزت یه سرزمین

3.اونی که جانش رو فدا میکنه با یکی که...... برابرند

4.کی میگه هیچ شغلی بدون زحمت نیست.

5. شما خودتون شاید از اونایی باشی که امورات کشور رو بر

عهده داری که این حرف رو میزنی
نقل قول
 
 
0 #3996 بنده خدا ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۹:۴۵
Quoting زهرا:
Quoting ناشناس:
Quoting شیدا:
سلام من دختر 26 ساله هستم هرکی واسه خواستگاری میاد خونمونو
میبینه میره ادم وضع مالیش خوب نباشه نمیگیرن؟ ما پشت تلفن میگیم میگن تمیزی معیار ولی دروغ میگن خیلی افسرده شدم از 15 سالگی کارمون این هست


سلام ، منم ۲۳ سالمه ، از هفده سالگی خونمون خواستگار میاد و میره ، توی شهر ما اول مادر پسر به همراه دختراشون یا عروس بزرگشون باید دختر رو ببینن و اگر پسندیدن مرحله ی بعد با پسرشون تشریف میارن و گذشتن از مرحله ی پسندیده شدن توسط مادر پسر خیلی سخت و گاهی اوقات غیر ممکنه ، هربار که یه خواستگار میخواد بیاد کلی تو زحمت میفتیم ... وقتی هم که میرن دیگه خبری نیس ازشون ... شاید اگه همون مرحله اول پسر رو با خودشون ببرن خیلی بهتر باشه چون دختر و پسر هستن که میخوان با هم ازدواج کنن نه مادرش و دختر ... من فکر میکنم اکثر اونایی که این مطلبو میخونن همین فرهنگ اشتباه توی خونوادشون هست ...

بله متاسفانه این روزها خانواده اقا پسر ها به قصد خوش گذرانی اینطرف و انطرف میروند و دائم روی دخترها عیب میگذارند
ک این سفید است، اون سیاه است، این چاق است، اون لاغر است ... دختر در جامعه امروز به یک کالا تبدیل شده است. بعد هم میگویند دخترها توقعات بالایی دارند

دوستان بهتره اون ور قضیه رو هم نگاه کنید اگه پسر از اول با خانواده بیاد شاید دختر دلبسته اون بشه .اون وقت وقتی از طرف پسر جواب منفی باشه دختر خیلی بیشتر ناراحت می شه.
نقل قول
 
 
0 #3995 علی ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۱:۴۴
Quoting لاله:
3
پدرم ازین که من چادرمیپوشم و حجاب دارم و نمازم برام مهم شده خیلی ناراحته، آدم مستبدی نیست و نظرش رو تحمیل نمیکنه ولی من احساس گناه میکنم که رضایت پدرم رو ندارم.
من دلم میخواد با انسانهای واقعا دلی مذهبی معاشرت داشته باشم که هم ظاهر عمل هم باطن عمل براشون مهم باشه ولی پدرم چوم با چندمورد آدم به ظاهر مذهبی ریاکار برخورد داشته همه رو یه جور میبینه و میگن آدم دلش پاک باشه بهتر ازین همه ریا و قران خوندن طوطیواره.
من میخوام انتخابم و همسرم شخص مذهبی باشه با اینکه خودم فقط چندساله ب نماز و قران و حجاب روی آوردم

با سلام
نماز و حجاب خوبه و دل پدر رو هم در این موردها بدست نیاوردید مهم نیست چون خدا مهمتره و اصلا خدا شما و پدرتونو و همه ی ما رو آفریده و ازمون خواسته نماز بخونیم و رعایت حجاب رو واجب کردن برای خانم ها.
اما پدرتون در مورد افراد مذهبی ریاکار حق دارند، خیلی هستند ظاهر مذهبی اما درون شیطانی دارند و خودشون هم خبر ندارند و فکر می کنند آدم خوبی هستند. اینکه جذب حجاب و نماز شدید و علاقمند به دین خیلی خوبه، اما در انتخاب همسر حواستون باشه گول ظاهر مذهبی افراد رو نخورید. بنظرم فرد با ظاهر عادی اما با باطن و عقاید مطابق دین بهتر هستن، ظاهر مذهبی ها معمولا خشکه مذهب و ظاهر مآب هستند و درون خوبی ندارند.
منظورم اینه ملاکتون ظواهر نباشه، گول نماز و روزه و حرفهای مذهبی را نخورید، خیلیها خودشون رو پشت این ظواهر پنهان میکنند.
حتما نماز خون و ... باشند اما هر کس که نماز خوند هم حتما آدم خوبی نیست
نقل قول
 
 
-2 #3994 علی ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۱:۲۳
Quoting یاقمر بنی هاشم:
والله قسم مردهای این زمونه اینا هستن
همینا هستن که نمایندهامون میتونن تو مجلس با خیال راحت سلفی
بگیرن....


بسم رب المهدی
بحث رو لطفا سیاسی نکنید
هرکسی در مقام ومنزلت خودش برای ملت شریف ایران عزیز و قابل احترام هست
عده از کشور و حرم اهلبیت دفاع می کنند
و عده ای دیگر کار اداره امورات کشوری را بر عهده می گیرند
هیچ شغلی در دنیا بدون زحمت نیست و همه ما باید قدر دان زحمات همه مسئولان کشور و نیز مدافعان حرم و کشور باشیم

بون هیچ گونه تبعیض و تحقیری
اگر مسئولین دلسوز و زحمتکش بودند الان وضع مملکت و مردم این نبود. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!!!!!
نقل قول
 
 
0 #3993 مهدی ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۸:۳۳
خدایا سلام, روزی ادم بدی نبودم اگر هم زیاد خوب نبودم لااقل به اندازه الان گناهکار نبودم,خدایا روزی بود که صد تک تومنی را که مال خودم نبود دست نمیزدم اما امروز جایی هستم که اگر دزدی نکنم اخراج میشم تورا شاهد میگیرم که چقدراز کاری که انجام میدهم ناراحتم و عذاب وجدان دارم بارها اقدام به تغییر شغل دادم اما نشد که نشد رفتم اژانس کار کنم که خداوند انشالله تمام مامورین بی انصاف و بی وجدان راهنمایی و رانندگی را لعنت کنه که دزدان واقعی و ظالمان دوران انانند که بی دلیل و به جرم مسافر کشی بالای چها میلیون جریمه شدم خودت شاهدی که نشد که نشد,به این دنیا امدم انسان بشم ولی انگار نمیزاری,یا نمیخوای,شاید بعضی ها را دوست داری پس چرا ما را اسیر اونایی کردی که دوستشون داری,فردا ما را میندازی جهنم به اونایی که دوستشون داری نشون بدی چقدر جباری,چرا به ما هم نشون نمیدی مستجیب و الدعو هستی نمیدونم دنیا را چجوری طراحی کردی که هرچی مرحله سخته برای منه,تو بدبختی درسمو خوندم لیسانسم را گرفتم دنبال کار رفتم حاضر بودم سرایدار شم خودت شاهدی که نزاشتن اچار بدست نبودم بی عرضه بودم کسی نبودم که به من اعتماد بشه نمیدونم شاید ترکیب من از اول هم جالب نبوده ولی میدونم به خودت قسم که فقط کافی تو بخوای تا سرنوشتم عوض بشه
نقل قول
 
 
-5 #3992 یاقمر بنی هاشم ۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۶:۱۹
والله قسم مردهای این زمونه اینا هستن
همینا هستن که نمایندهامون میتونن تو مجلس با خیال راحت سلفی
بگیرن....


بسم رب المهدی
بحث رو لطفا سیاسی نکنید
هرکسی در مقام ومنزلت خودش برای ملت شریف ایران عزیز و قابل احترام هست
عده از کشور و حرم اهلبیت دفاع می کنند
و عده ای دیگر کار اداره امورات کشوری را بر عهده می گیرند
هیچ شغلی در دنیا بدون زحمت نیست و همه ما باید قدر دان زحمات همه مسئولان کشور و نیز مدافعان حرم و کشور باشیم

بون هیچ گونه تبعیض و تحقیری
نقل قول
 
 
0 #3991 بنده ی خدا ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۲:۴۴
Quoting ناشناس:
سلام دوستان ... یه سوال داشتم لطفا هرکی میدونه جواب بده ...
اگه فردی یه خونه داشته باشه و از وضعیت مالی بدی برخوردار باشه و تصمیم بگیره که خونشو بفروشه پولشو بذاره بانک دولتی و سودش رو بگیره و باهاش کارشو رونق بده و یه خونه ی بهتر بگیره ، الان حکم این سود چیه ؟ حرام نیست ؟ هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم اینجا پرسیدم ...

سلام داداش خوب نیست برادرم.یا حق. یا علی دست حق به همراهت
نقل قول
 
 
-1 #3990 بنده ی خدا ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۲:۴۰
Quoting حامد اکبری:
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و خدا قوت
ممنون از برنامه ی خوبتان
جوانی 25 ساله هستم
یک واقعیتی تلخ را می خواهم تعریف کنم که ان شاالله برای خیلی از کسانی که می خواهند به دانشگاه بروند هشداری باشد.قبل از ورود به دانشگاه،سخنان آقای ماندگاری را شنیده بودم که حتی تا وقتی می توان از همجنس جزوه گرفت،سراغ غیر همجنس نروید.اوایل تا حدی این کار را انجام می دادم،ولی بعد از مدتی شاید به خودم مغرور شدم و کمی با خانم ها هم صحبت های درسی داشتم.اما مدتی گذشت و کم کم به شوخی و حتی به بیرون رفتن بصورت مختلط انجامید.
اما خدا را شکر یکبار سخنرانی شهید مطهری (رحمت الله علیه) تحت عنوان «احیای تفکر اسلامی» را گوش کردم و تقریبا نقطه عطفی در زندگیم شد.
حالا می فهمم چقدر از بهترین دوران های زندگیم را تباه کردم چقدر سخنان امثال آقای ماندگاری درست و بجاست.
خیلی وقتها ناامیدی سراغم می آید که قابل بخشش نیستم.فرضا خدا ببخشد،با کسی که گناه نکرده ،یکسان نیستم.
چه کنم؟آدارم نابود می شوم از اینجور فکرها؟خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

سلام داداش دیگه چه فری میکنه بین شمایی که توبه کردی و گناهت بخشیده شده با پیامبری که هیچ وقت گناه مرتکب نشده یکسانین دقیقا یکسان میشید شک نکن.... حضرت محمد (ص) میفرمایند: خوشا به حال ان کس که در قیامت در نامه عملش در زیر تمام گناهانش نوشته باشند بخشیده شد.یا حق برادر یا علی.دست حق به همراهتون
نقل قول
 
 
0 #3989 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۵:۲۱
Quoting ناشناس:
سلام دوستان ... یه سوال داشتم لطفا هرکی میدونه جواب بده ...
اگه فردی یه خونه داشته باشه و از وضعیت مالی بدی برخوردار باشه و تصمیم بگیره که خونشو بفروشه پولشو بذاره بانک دولتی و سودش رو بگیره و باهاش کارشو رونق بده و یه خونه ی بهتر بگیره ، الان حکم این سود چیه ؟ حرام نیست ؟ هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم اینجا پرسیدم ...


آقا ربا یعنی پول فروشی . پولی که نهایتا پشتش کاری چیزی نباشد یک چیزی مثل دزدی محترمانه به عنوان مثال سود روی قرض(البته تورم در قرض باید حساب شود و حساب تورم حساب سود نیست) می خواهد از بانک باشد می خواهد به بانک باشد
نقل قول
 
 
-1 #3988 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۰۴
4
دلم نمیخواهد بین مهر پدرم و این چیزایی که الان رسیدم قرار بگیرم، من یه یتیم بودم نمیتونم اینهمه محبت رو نادیده بگیرم، ایشان حتی بدترین گناهانم ازم سرمیزد ازم حمایت میکرد تا بلند شم، من تنها فرزند ایشون نیستم ولی بدترینشونم. چی میشه آدم باور کنه که میشه آدم هم باطنش هم ظاهرش مذهبی و ذاکر باشه؟؟؟
نقل قول
 
 
+1 #3987 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۰۳
3
پدرم ازین که من چادرمیپوشم و حجاب دارم و نمازم برام مهم شده خیلی ناراحته، آدم مستبدی نیست و نظرش رو تحمیل نمیکنه ولی من احساس گناه میکنم که رضایت پدرم رو ندارم.
من دلم میخواد با انسانهای واقعا دلی مذهبی معاشرت داشته باشم که هم ظاهر عمل هم باطن عمل براشون مهم باشه ولی پدرم چوم با چندمورد آدم به ظاهر مذهبی ریاکار برخورد داشته همه رو یه جور میبینه و میگن آدم دلش پاک باشه بهتر ازین همه ریا و قران خوندن طوطیواره.
من میخوام انتخابم و همسرم شخص مذهبی باشه با اینکه خودم فقط چندساله ب نماز و قران و حجاب روی آوردم
نقل قول
 
 
0 #3986 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۰۲
2
وقتی پدرم فهمید برخورد بدی نه با من نه با اون جوان نداشت، گفت شما جوانید اینکه جذب هم شدید طبیعیه ولی بدرد هم نمیخورید و ب من گفتن بخاطر ظاهر بایشان علاقمند شدم،اجازه ازدواج ندادند، ازون موقع دیگر با آن جوان ارتباط نداشتم چون دل پدرم برام مهم بود ولی خواستگارام زیادی به واسطه اعتبار و انسانیت پدرمادرم آمدندکه اگر دختر این خونواده نبودم هرگزسمتم نمیامدند، چون نه بسیارزیبا بودم، نه تحصیلکرده ، نه کاردرستی داشتم!
من ازوقتی ب اون موسسه رفت وآمد داشتم اصلا روحیاتم و خواسته هام فرق کرو، قبل ازان آدم خوشگذران و بی قیدی بودم، من شنیده م که اگر آدم بخواد مثل گروهی بشه اول همین که ظاهر رفتارآنهارا تقلید کنه، کم کم افکارشم مثل اونها میشه
نقل قول
 
 
+1 #3985 لاله ۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۰۲
سلام1
پیامم طولانیست شماره بندی میکنم امیدوارم مدیر منتشر کنن.
من پدرخونده ای دارم تحصیلکرده،روشنف کر،بسیارمهربان، بسیار اهل بخشش، پدرو مادرم تاجرهستند،اگر10تومن داشته باشن5تومنشو ب بیماران ونیازمندان میبخشن، بااخلاق،هردودکت را دارن وهرروزعلمشون رو درزمینه شغلشون بروز میکنن، هنوز درحال مطالعه ن، بسیارباتجربه برخوردبا انسانهای متفاوت، وقتی من وارد این خونواده شدم هم از نظر روحی هم جسمی بهم ریخته بودم،من اصلا احساس یتیمی نمیکردم، همه جور محبت، امکانات تحصیل و تفریح... من چون علاقه ای ب تحصیل نشون ندادم، پدرم گفت هرهنر یا فنی بخوای یاد بگیری ما همراهت هستیم، منم هیچ استعدادی نداشتم،فقط دیپلم گرفتم با اینکه فرزندان دیگشون عالی هستن، من ب مسائل دینی مقید نبودم، فقط ب فکر تفریح و سفربودم، تا اینکه در یک موسسه خیریه زیر نظر پدرم با پسری مذهبی آشنا شدم، ایشان بسیار معقول بودبدون اجازه پدر 2سال تلفنی بایشان درارتباط بودم وقتی پدرم فهمید
نقل قول
 
 
+2 #3984 ناشناس ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۷:۲۶
Quoting ملتمس دعا:
سلام
چند ماهیه مامانم حالشون بده.دکترا نمیفهمنن دقیقا مشکلش چیه.توروخدا دعاش کنین.ازتون خواهش میکنم برای شِِفاشون یه صلوات بفرسین

سلام من پزشکم علائمشون رو کامل بنویسین شاید بتونم راهنمایی کوچکی
بکنم
نقل قول
 
 
0 #3983 mh ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۹:۰۹
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نقل قول
 
 
+1 #3982 یا زهرا ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۹:۰۷
سلام بر حسین ع
دوستان سلام، اگه بخوام مشکلمو بگم کلی باید بنویسم ،2ساله که درگیرشم.پس فقط التماستون میکنم توروبه پهلوی شکسته فاطمه زهرا س دعام کنین.دعام کنین
نقل قول
 
 
0 #3981 نازدار ۱۳۹۶-۰۵-۲۰ ۰۸:۵۰
چگونه میتوانم خودم را بخاطر دروغی که به تنهاترین دوستم گفته ام ببخشم خدا شاهده اولش فقط بخاطر تسکین دوستم بود ولی بعدش ادامه پیدا کرد ترس از دست دادنش باعث شد ادامه بدم ولی بالاخره پارسال همه چیزو بهش گفتم الان یه سال ازش خبری ندارم تو این مدت بارها خودمو لعنت کردم و آرزوی مرگ کردم من واقعا اونو دوست دارم قصد فریب شو نداشتم فقط از روی یه تصمیم بچه گانه فکر کردم با دروغی که بهش میگم اون کمتر مشکلاتشو احساس میکنه قصدم کمک بود ولی راه رو اشتباه رفتم الان نمیدونم باید چیکار کنم کمکم کنید خواهش میکنم
نقل قول
 
 
+4 #3980 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۰۶:۱۵
Quoting ملتمس دعا:
سلام
چند ماهیه مامانم حالشون بده.دکترا نمیفهمنن دقیقا مشکلش چیه.توروخدا دعاش کنین.ازتون خواهش میکنم برای شِِفاشون یه صلوات بفرسینبرای شفای همه ی مادرا

اللهم صل آل محمد و آل محمد وعجل فرجهم
نقل قول
 
 
+4 #3979 علی ۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۰۵:۲۴
Quoting ملتمس دعا:
سلام
چند ماهیه مامانم حالشون بده.دکترا نمیفهمنن دقیقا مشکلش چیه.توروخدا دعاش کنین.ازتون خواهش میکنم برای شِِفاشون یه صلوات بفرسین

سلام
من هم یکی از عزیزانم این مشکل داشتن، چندین ماه از این دکتر به اون دکتر، متخصص گوارش، قلب، گوش و ...
آزمایشات چیزی نشون نمیدادن و ظاهرا همه چی مرتب بود. یک دکتر متخصص داخلی در نهایت بیمار را به روانپزشک ارجاع دادند، الان الحمدلله چند سالی هست که حالشون خوبه.
به روانپزشک مجرب مراجعه کنید، شاید همه مشکلات جسمی ایشون هم بخاطر اعصاب و مشکلات روحی باشه.
ما رفتیم پیش دکتر میرفرهاد قلعه بندی.
نقل قول
 
 
+2 #3978 جهانشاهلو ۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۰۱:۴۷
سلام ازصمیم قلب آرزوی تنددرستی برای تمام کسانی که بانی این برنامه شدنددارم بادیدن این برنامه بود که میتونم جای خالی پسرم روتحمل کنم ودردهای درونیم روتسکین بدم کاش کسی پیدابشه بگه گناه پسریک ساله ی من چی بود ک تاوان عجله وسرعت راننده ی ک حتی براتسلیتم نیومدوبده محمدیاسینم روتوخاک سرد گذاشتن وقتی فهمیدم ک دیگه اون چشای قشنگش ونمیبینم لبخندنازش ودیگه ندارم حالا چطور اون وببخشم این برنامه باعث شدتانفرتم ازون راننده ازبین بره برام خیلی دعاکنید
نقل قول
 
 
+2 #3977 سلوئ ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۶:۱۳
Quoting ناشناس:
Quoting سجاد:
غصه من از اونجایی شروع شد که سرطان گرفتم . خانواده م وضعیت مالیشون افتضاح شد. ازتون درخواست میخوانم بهم کمک کنید . بلیط مشهد میخوام برم شاید شفا بگیرم . اهل کرمانشاه هستم هیچوقت فکر نمیکردم به این وضعیت دچار بشم . یه کیلو وزنه بر میدارم سرگیجه میگیرم و فشارم میافته

سلام امشب که شب تولد حضرت امام رضاست برای شفای شما دعا می کنم
خیلی عالیست که به حرم ایشان بروید امااگرنشد یادتان نرود خداوند همه جاهست و اکرم الاکرمین است. دعای مشلول بخونین برای شفای بیماری خیلی توصیه شده .امید هم برای استجابت دعایتان و هم برای مبارزه خودتان با این بیماری بسیار موثرهست انشالله بزودی خبرخوش درهمین قسمت تایپ کنین


سلام، چرا از طب اسلامی که برگرفته از طب برتر اهل بیت هست برای درمان خود استفاده نمیکنید؟ پیامبر(ص) میفرماید خداوند دردی را نفرستاده که درمانش را نداده باشد. هر دردی درمانی دارد که طبیعتا درمان همه دردها نزد خداست که به واسطه اهل بیت نزد انسان ها به ودیعه گذاشته شده است. از آقای تبریزیان می توانید در این راه کمک بگیرید. ان شاءالله به حق آقا امام رضا(ع) با کمک طب اسلامی به روز اول خود برمیگردید.
نقل قول
 
 
-1 #3976 ملتمس دعا ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۵:۵۵
سلام
چند ماهیه مامانم حالشون بده.دکترا نمیفهمنن دقیقا مشکلش چیه.توروخدا دعاش کنین.ازتون خواهش میکنم برای شِِفاشون یه صلوات بفرسین
نقل قول
 
 
+3 #3975 علی رضا ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۵:۱۰
دوستان لطفا پیام طولانی نفرستین
امروز خبر شهاذت محسن حججی قلبم رو به درد آورد
والله قسم مردهای این زمونه اینا هستن
همینا هستن که نمایندهامون میتونن تو مجلس با خیال راحت سلفی
بگیرن....
نقل قول
 
 
0 #3974 همدرد ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۸:۰۰
Quoting یه تنها:
من 20 سالمه و دانشجوی مهندسی نرم افزارم. ..

سلام
قلبم به درد میاد از دو دسته از آدمها، دسته اول آدمهای خودخواه و مغرور و متکبر و دسته دوم آدمهایی که ارزش خودشونو نمیدونن و همیشه بقیه رو بالاتر از خودشون میبینن و همیشه احساس حقارت میکنن و همیشه در عذاب حقیر شمردن خودشون هستن.
یکسری عقاید توی خونواده شما به شکل سنjd جا افتاده و جزء عقاید سنگ شده هست و شما نمیتونید انقلابی به پا کنید و عقاید خانواده را تغییر بدهید، اما شما عقاید و دید خودتونو میتونید تغییر بدید. در ضمن آزادی به این چیزا نیست.
کلید آزادی و رهایی، عقل سالم و آگاه و روح پاک هست. شما اول باید نظرتونو راجع به ظاهر و شخصیت و هویت خودتون اصلاح بکنید، به یک خودشناسی واقعا احتیاج دارید، همه ی ما نیاز داریم، همه رنجهایی که میبریم از سر ناآگاهی و بی معرفتی نسبت به خودمون و خدامون هست. شما خیلی ارزشمند هستی اما در حال حاضر با این ناآگاهی که شما دارید نمیتونید حتی تصورش رو بکنید که چه ارزشی دارید. شما آفریده ی خدا هستی، به اینکه خدا به شما هستی بخشیده و اجازه داده درک کنی، حس کنی، ببینی و ...دلشاد باش.
بهترین دوست و مونس شما کتاب و مطالعه هست، از کتابهای دکتر شریعتی و شهید مطهری شروع کنید بعد به منابع مطالعاتی که در این کتابها به آنها اشاره شده رجوع کنید و همینطور ادامه بدید. کتابهای آیت الله محمد شجاعی را بخوانید، سخنرانیهای ایشون گوش بدید. سخنرانیهای دکتر الهی قمشه ای گوش بدید.معنی فارسی قرآن رو بخونید.
مطمئن باشید حس شما نسبت به خودتون و دنیای اطرافتون کاملا عوض میشه و مثبت.
شما میتونی
موفق باشی
در پناه خدا
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
Refresh